Şarkıları kadar sahne tarzıyla da çok konuşulan Hande Yener YouTube’da Sibel Arna’nın ‘Ne Olursan Ol Rahat Ol’ programına konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Yener, gündem oldu.

Daha önce başından bir evlilik geçen ve 5 yıldır müzisyen Misha ile aşk yaşayan şarkıcı evlilik hakkında konuştu. Fenerbahçeli olan Hande Yener, Beşiktaş taraftarı olan Simge Sağın’ın Galatasaray kutlamasına katılmasıyla ilgili yorum yaptı.

"BAŞKA TAKIMIN MAÇINA GİTMEZDİM"

Reynmen, Altın Kelebek'te ödül alamayınca bakın ne yaptı Reynmen, Altın Kelebek'te ödül alamayınca bakın ne yaptı

Ünlü şarkıcı, "Fenerbahçeli iki futbolcu iki şarkımı sahiplendi. Maçta ya Beni Sev çalıyor ya da Sebastian. Dedim stad beni çağırıyor. Hem maça gittim, hem de sağolsun başkanımız Ali Koç beni özel bir geceye davet etti, formamı imzaladı. Şarkılarımı Beşiktaş ya da Galatasataylı bir futbolcu sahiplenseydi onların stadına maça gitmezdim" dedi.

"EVLİLİK APTALLIKTIR"

Hande Yener programda evlilik hakkında şunları söyledi: “Nasıl bir insana âşık olacağımızı kendiniz seçiyoruz. Geçmiş hatalarımızdan ders alırsak, önyargılı olmazsak mutlu olabiliriz. Ama bana göre evlilik aptallıktır. İnsanlar bir hatayı bir kere yapsınlar. Aynı hatayı yapıp farklı bir sonuç beklemek de ne bileyim..."