DurakMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın haberine göre ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'ten İsrail çıkışı geldi. İsrail - Gazze olaylarında uzun süredir sessizliğini koruyan ünlü şarkıcı ilk kez İsrail konusunda açıklama yaptı. İsrail'de sık sık konser verdiğini söyleyen ünlü şarkıcı İsrail halkına seslendi.

İsrail başbakanı Binyamin Netanyahu'nun devrilmesi gerektiğini söyleyen Tatlıses bunun biran önce yapılmasını istedi. Tatlıses " İsrail Gazze'ye saldırmadan 2 ay önce İsrail halkına pes peşe konser verdim. Çünkü oranın halkı beni çok sever. Şimdi o beni çok sevenlere sesleniyorum. Bu Netanyahu denen adam İsrail halkını düşünmüyor. Sadece kendi egosunu tatmin ederken masum insanlar ölüyor. Dünya ayaklanmışken tüm İsrail halkına sesleniyorum. Siz neden ayaklanmıyorsunuz. Unutmayın Netanyahu batan güneştir sizi karanlığa götürür. Doğan güneş sizi aydınlığa götürür. Kendinize bir doğan güneş bulun " dedi.

İbrahim Tatlıses'ten Yılmaz Güney tepkisi: Yeni anladınız değil mi? İbrahim Tatlıses'ten Yılmaz Güney tepkisi: Yeni anladınız değil mi?

Kerimcan Durmaz Hülya Avşar'ın konuğu oldu Kerimcan Durmaz Hülya Avşar'ın konuğu oldu