Hadise, Galatasaray'ın yıldızına hayran Hadise, Galatasaray'ın yıldızına hayran

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan "Var Böyle Tipler" hesabının sahibi Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu hakkında, 30'dan fazla kişiyi dolandırdıkları iddiası ortaya atılmış ve mağdurlar, savcılıklara suç duyurusunda bulunmuşlardı.

Fenomen çift Kıvanç Talu ve Beril Talu'dan 100 milyon TL’lik vurgun! Fenomen çift Kıvanç Talu ve Beril Talu'dan 100 milyon TL’lik vurgun!

GÜRCİSTAN'A NEDEN KAÇTILAR? 

Aynı dönemde, çiftin Portekiz'e kaçtığına dair spekülasyonlar da gündemi meşgul etmişti.

Ancak, Hürriyet'ten Mehmet Üsütündağ'ın haberine göre; Portekiz'e kaçma planları yapan Kıvanç ve Beril Talu çifti, 3 yaşındaki oğulları Noel'in pasaportunun gecikmesi nedeniyle, vizesiz gidebilecekleri Gürcistan'a kaçtığı iddia edildi. 

İddiaya göre, çift, 3 yaşındaki oğulları Noel için pasaport başvurusu yapmışlardı. Ancak, maddi sıkıntılar nedeniyle borçlu oldukları kişilerin baskısı altında paniğe kapılarak, pasaportun gelmesini beklemeden vizesiz seyahat edebilecekleri ilk ülke olan Gürcistan'ı tercih ettiler. 

Öte yandan Beril Talu'nun ailesinin bu dolandırıcılık olayının içinde olduğu ve hatta Beril Talu'nun eski çalıştığı şirketi de dolandırdığı yönünde iddialardan söz ediliyor.