Fransa Haberleri

fransa haberleri ve güncel fransa gelişmeleri, fransa ile ilgili tüm video, fransa fotoğrafları ve fransa haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber Başlıkları sitemizde


Dünya

Fransa’da bir cenaze nakil firmasına törende çaldığı müzikler nedeniyle 115 bin euro telif hakkı cezası verildi

Dünya

Fransa'nın başkenti Paris'te tren istasyonunda düzenlenen bıçaklı saldırıda 3 kişi yaralandı.

Dünya

Fransa ile İspanya arasında "domates" üzerinden siyasi tartışmaya dönüştü. İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, İspanya'da üretilen domatesler için "yenilmez" diyen eski...

Dünya

Fransa'da çiftçiler traktörleriyle, protestoların odağındaki Rungis Pazarı'na ulaştı. 18 çiftçi, trafiğin akışını engellediği gerekçesiyle gözaltına alındı.

Magazin

Yıldızhan, okulların kapanmasıyla birlikte çocuklarını karne hediyesi olarak Fransa'ya götürdü. Yıldızhan, çocuklarıyla birlikte Disneyland'da eğlenceli bir gün geçirdi.

Bilim-Teknoloji

Seyahat analiz sitesi Mabrian'ın verilerine göre, 2024 yılında Avrupa'daki turistlerin kültürel ve deneyimsel aktivitelere ilgisi artacak.

Dünya

Fransa'nın Avignon kentinde bir araya gelen çiftçiler, hükümetin tarım sektörüne ilişkin politikalarına tepki gösterdi.

Yaşam

Fransa'da mahkeme, sahibinin "hayvana eziyet" suçlamasıyla yargılandığı davada eziyet gören kediye 100 euro tazminat ödemesine hükmetti.

Kültür-Sanat

Fransa'da 2019'da yanan tarihi Notre Dame Katedrali yıl sonunda ziyarete açılacak.

Dünya

Elisabeth Borne ve hükümetinin istifa etmesinin ardından Fransa'da Başbakanlık görevine getirilen Gabriel Attal'ın kurduğu kabine açıklandı.

Spor

Fenerbahçe'nin en pahalı yerli transferi olan Cengiz Ünder, İstanbulspor maçındaki performansıyla hem eleştirileri susturdu, hem de Avrupa basınını ayağa kaldırdı.

Dünya

Cinayete kurban giden Fransanın ünlü ragbi oyuncusu Benjamin Arnaune'nin ölümü açıklığa kavuştu. Kız arkadaşı cinayeti işlediğini itiraf etti.