Hem tiyatronun hem de dizilerin tanınan, sevilen yüzü Şevket Çoruh ve Ozan Güven bu hafta Siber Arna'nın Ne Olursan Ol Rahat Ol YouTube kanalına konuk oldu. Sorulan soruları samimiyetle cevaplayan ikili keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Şevket Çoruh Ozan Güven Sibel Arnaya Konuk Oldu


Ne zaman tanıştınız sorusuna ünlü oyuncu Şevket Çoruh,

"Biz uzun süre görüşmesek bile arkadaş kalanlardanız. Ben Ozan'la tanıştığım dönemler  Günay ile evliydim.  Aslında hepimiz ortak işlerde veya yönetmen  koltuğunda  bazı dizilerde çalışıyorduk. Yani şu gün şu saat diyebileceğim bir şey yok ama bir dönemler koloni halinde yaşadığımız zamanlar oldu."


Çok sık kavga ediyoruz

"Biz birbirimize çok zor darılır ama çok sık ve büyük kavgalar ederiz. Neden kavga ediyoruz sorusuna da gelince, biz bir disiplin üzerinden sanata bakan insanlar değiliz.  Aslında bunun da ben zenginleştirici bir şey olduğunu düşünüyorum. Ayrıca burası bir tiyatro sahnesi  de değil, burası Ozan Güven'in, Günay Karacaoğlu'nun, Caner Güler'in, yönetmenimiz Emrah Eren'in kısaca burada bulunan herkesin sanatını özgürce ortaya koyabileceği bir yer. Ama bunlar bazen bu kadar kolay olamayabiliyor. Yani biz masaya çalışacağımız metni koyduğumuzda onun biçimsel olarak  nasıl kullanılacağı veya seyirciye nasıl ulaşması gerektiği  konusunda kavgalarımız oluyor. Bir de Ozan çok inatçı o yüzden zorlanıyoruz." dedi.

Ozan Güven Ve Şevket Çoruh Sibel Arna'ya Konuk Oldu

Her şeyin yedeğini bulabilirsiniz ama Ozan Güven'in asla

Şevket Çoruh yakın arkadaşı Ozan Güven hakkında,

'Dünya Güzellerim Tatilde' çok özel görüntülerini paylaştı! 'Dünya Güzellerim Tatilde' çok özel görüntülerini paylaştı!

"Onun varlığı çok kıymetli asla sıradan ve yapay bir dostluğumuz yok. Her şeyin yedeğini bulabilirsiniz ama Ozan Güven'in asla bulamazsınız" dedi.

Editör: Elif Garip