Gülden Karaböcek'in Kızı Nur da sahnelere hazır! Gülden Karaböcek'in Kızı Nur da sahnelere hazır!

Survivor 2021 şampiyonu Nefise Karatay, bu sene de Survivor All Star kadrosunda yer aldı. Yarışmadaki pişmanlıklarından bahseden güçlü isim, ada hayatını sevenleriyle paylaştı.

Nefi̇se Karatay Ada Hayatininin Zorluklarini Anlatti
Tek pişman olduğum şey Merve ile oyunum

"Yarışmada pişman olduğun bir şey var mı? sorusunu yanıtlayan eski şampiyon "Evet, Merve abla ile oyunumla ilgili çok fazla eleştiri aldım. 'Merve'ye oyun sattı' dediler. onun içeriği aslında öyle değil ama oturup da insanlara açıklama yapma gereği duymuyorum. Beni bilen biliyor. O konudan biraz pişmanım ama bir yandan da pişman değilim. Sonuçta beni ya da çevremi etkileyecek bir şey. Çevremin zarar görebileceğin, hesap edemedim. Bu benim kendi düşünce ve fikrimle yaptığım bir şeydi. 'Satıcı' diye yorumlar alıyorum. Tek bundan dolayı pişman olabilirim. Geçen sene gördüğüm kötü yorumları kafamı takardım ama bu sene hiç takmıyorum. Kimsenin benimle ilgili fikirlerini merak etmiyorum. Haklı bulduğum insanlar da var ama diğerlerini umursamıyorum. Bu yıl daha da olgunlaştığımı hissediyorum" dedi.

Nefi̇se Karatay Ada Hayatini Anlatti

Tuvaletimizi yaptığımız yerlerden kertenkele çıkıyordu

"Survivor'a katılmadan önce yemek verildiğini ve yatağın olduğunu düşünüyordum ama adaya gittiğimde sadece su vardı. Gerçekten yerde yatıyorsun ve yemek vermiyorlar. Bu verdiğin kilolardan da anlaşılıyor. Kadınlar regl olamadığı için şişiyor ama erkekler de o zayıflama daha çok belli. Tuvaletimizi de insanın olmadığı her yerde yapıyorduk ama sürekli kertenkele ve tarantula çıkıyordu" dedi."

Editör: Elif Garip