Ünlü rapçi Sefo, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda konser gerçekleştirdi. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü isim samimi açıklamalarda bulundu.

Sefo Ihanet Sorularını Cevapladı

Aşk hayatına değinen 26 yaşındaki ünlü şarkıcı, muhabirlerin, "Sefo daha önce aldattı ya da aldatıldı mı?" sorusuna, "İkisini de bilmiyorum, bilemezsin ki! Aldatıldıysam da helal sana. Beni var ya kandırmışsın, helal sana" cevabını verdi.

Yeni gelin Melisa Aslı Pamuk, eşi Yusuf Yazıcı'nın köyüne gitti Yeni gelin Melisa Aslı Pamuk, eşi Yusuf Yazıcı'nın köyüne gitti

EURO 2024'de Holanda karşısında çeyrek final mücadelesine çıkacak olan A Milli Futbol Takımımız için turnuva öncesinde şarkı hazırlayan sevilen isim Sefo; 

"Hollanda maçında tribünde olacağım. Şarkının uğurlu geldiğini düşünüyorum. Bir marşa bağlamak saçma olur ama kalbim milli takımımızla. Benim özel bir boxer'ım var. Kırmızı renk, hangi maça giyip gittiysem ya da izlediysem yendik. Bu maça da aynısını giyip gideceğim. Yine 2-1 yeneceğimizi düşünüyorum" sözleriyle totemini açıkladı.
 

Editör: Haber Merkezi