Survivor'da şampiyon kim oldu? Survivor'da şampiyon kim oldu?

TV 8'in sevilen yarışma programı Survivor All Star'da dün akşam elenen isim Yunus Emre Özden oldu.Eski Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, Yunus Emre hakkında sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yunus Emre 1-1

Dün akşam Survivor'da elenen Yunus Emre, duygularını sevenleriyle paylaştı. Acun Ilıcalı'ya teşekkürlerini dile getiren Yunus Emre,

"Bu sezon yaşandı bitti, artık söylenecek son sözler şunlar; Zor bir hayat yaşadım. 30 yaşına kolay gelmedim ve gerçekten dünya döndükçe insanın üstüne çamur sıçratan bir yer. Aileniz size bazı şeyleri karşılıksız verirken, bu çamur sıçratmaya büyümekte denebilir aslında. Ağlayacağım, zor tutuyorum kendimi ama bu konuşmayı da yapmak zorundayım. Burada beni ben olarak kabul ettiniz ve gerçekten hep kazanmaya çalıştınız. Ben büyürken 'Her şeyin bir bedeli vardır' lafını duydum hep. Evet bir bedel ödedik ama bu sadece yarışmanın zorluğuydu. Eğip bükmeden, beni ailenizin içine aldınız. Beni ben olarak bir yerlere getirip, dünyanın attığı çamurlardan arındırdınız. Yeni bir kimlik verdiniz. Her şey için teşekkür ederim." dedi.

Verilmiş sadakam varmış

Yunus Emre'nin elenmesinin ardından sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Nagihan şu ifadeleri kullandı:


"Ben Jet Ski kazasında canımdan oluyordum. Kaza bilinçsiz bir şekilde ya da hatayla yapılır. Benim yaşadığım hatayla ya da bilinçsiz bir şekilde olan normal bir kaza değildi. Ben saliseler farkıyla ölümden döndüğüm halde herkes işin dalgasında. Verilmiş sadakam varmış ki Allah yüzüme baktı. Beni evladıma bağışladı. Şu anda ikinci hayatımı yaşıyorum. Ruh sağlığı yerinde olmayan biriyle bir sezon bitirdim ki çok şükür sağ salim evime, aileme ve sevdiklerime dönebildim. Uzaktan davulun sesi kulağa hoş gelirmiş. Normalleştirmeyin şunu. Yok kalbi temiz melek vs. Kalın bakalım aynı ortamda can güvenliğim yok diye ortalığı ayaklandırıverirsiniz."

 Yunus Emre'nin kendisini darp ettiğini öne süren Nagihan Karadere sözlerine şöyle devam etti,

"Ayrıca darp olayı da var ona hiç girmiyorum bile elim bandajlı gezdiğim zamanlar ciddi bir olay yaşadık, krizlere girdi darp etti beni bol küfürler tabii bende altta kalmadım" diyerek şoke etti.

İşim yarıda kaldı

Yaşadığı Jet Ski talihsizliğine "Normal bir kaza değildi" diyen Nagihan Yunus Emre'nin kendisine "İşim yarım kaldı" dediğini de iddia etti.