AK Partili Abdullah Güler: Sokak köpekleri için ötenazi olmak zorunda AK Partili Abdullah Güler: Sokak köpekleri için ötenazi olmak zorunda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la Külliye'de görüşen eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e "Cumhurbaşkanı yardımcılığı" mı teklif edildi?

İyi Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, HALK TV'de katıldığı programda kafa karıştıran soruya cevap verdi.

Dervişoğlu, "Sayın Genel Başkanımız ziyaretten sonra telefonla beni aramak suretiyle bilgilendirdi. Böyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Akşener'in böyle bir şeyin teklif edilebileceği karakterde biri olmadığını biliyorum" dedi.

ERDOĞAN - AKŞENER GÖRÜŞMESİNDE NE KONUŞULDU?

Müsavat Dervişoğlu, görüşmeye ilişkin şunları söyledi:

Sayın genel başkanımız nezaket göstererek böyle bir görüşme yapacağını bana bildirdi. Ben de kendisine teşekkür ettim. Dolayısıyla 'neler konuşacaksınız' türünden bir konuya girmedim. O da bir şey söylemedi. Ama yine büyük bir nezaket göstererek görüşmeden sonra bana telefon açarak bilgilendirdi. Spekülasyonlara vesile olacak değerlendirmeler olmamış. Dolayısıyla ben konuyu devlet ve siyaset hayatında büyük görevler üstlenmiş kişilerin mutat görüşmesi olarak telakki ediyorum.

Müsvat

Cumhurbaşkanı Erdoğan Meral Akşener'i kabul etti, gündem yeni anayasa Cumhurbaşkanı Erdoğan Meral Akşener'i kabul etti, gündem yeni anayasa