Cumhurbaşkanı Erdoğan Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan haberleri ve güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan gelişmeleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili tüm video, Cumhurbaşkanı Erdoğan fotoğrafları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber Başlıkları sitemizde


Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu'nda katılımcılara hitap etti. Dünya üzerindeki krizlerin çözümünde diplomasinin önemini anlatan Erdoğan, İsrail'in zulmüne karşı Gazze'de...

Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumu için Türkiye’de bulunan Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev ile Antalya’da görüştü. Görüşmede, Türkiye ve Bulgaristan ilişkileri,...

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında programlarına devam ediyor. Erdoğan bugün Aydın'da düzenlenecek mitingde halka hitap etti.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında programlarına devam ediyor. Erdoğan bugün Kütahya'da düzenlenecek mitingde halka hitap etti.

Gündem

Yerel seçim hazırlıkları kapsamında Kütahya'da mitingde konuşan Erdoğan, programın devamında NG Kütahya Seramik 100. Yıl Fabrikaları açılış törenine katıldı.

Gündem

İstanbul'da 'Gayrettepe-Kağıthane Metro Hattı' bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açılış töreniyle hizmete girecek.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 mart yerel seçimleri hazırlıkları kapsamında partisinin Manisa İl Başkanlığının düzenlediği mitingde konuştu.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genişletilmiş İl Seçim İşleri Başkanları Toplantısı'nda konuşuyor.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Sakarya'da düzenlediği yerel seçim mitingine katıldı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hak ve Özgürlükler Hareketinin, Bulgaristan siyaseti ve demokrasisinin yapı taşlarından biri konumuna gelmesinden memnuniyet duyduklarını söyledi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Balıkesir İl Başkanlığının düzenlediği yerel seçim mitingine katıldı.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimleri dolayısıyla yoğun tempo ile çalışıyor. Son iki hafta içinde 9 ilde mitinge katılan...