ATV'nin reyting rekortmeni ve sevilen programramı 'Kim Milyoner Olmak İster?', her hafta olduğu gibi bu hafta da çok izlendi. Birbirinden farklı yarışmacılarla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Menekşe Teyze en çok konuşulan isimler arasına girdi.

Dünya Güzellerim Tatilde’den yeni tanıtım yayınlandı Dünya Güzellerim Tatilde’den yeni tanıtım yayınlandı

Kim Milyoner Olmak Ister 2

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen 'Kim Milyoner Olmak İster?'de solucan gübresi üretimi yaptığını ve anlattıklarıyla izleyicileri beğenisini kazandı. 

Menekşe Hanım yarışmada birinci baraj sorularına kolaylıkla cevaplar vererek ikinci baraj sorusuna kadar ulaştı. Menekşe Hanım, 

"Bağlık ve bahçelik bir yerde yaşıyorum. Tarım ve hayvancılıkla geçim sağlanıyor. Ben ev hanımıyım. Tarlada eşime ve kardeşime yardımcı oluyorum. Solucan gübresi üreticisiyim ben aynı zamanda. Devletimizin vermiş olduğu destek kapsamında eğitime katıldım. 500 kişilik sınav yapıldı 10 kişi birinci seçildi bizi Viyana'ya eğitime getirdiler. Eğitimde gelince de bana solucan gübresi verdiler. Herkes bunu yapabilir" dedi.

Kim Milyoner Olmak Ister 3

Yarışmacının altıncı soruda karşısına, 'İlahi Komedya' adlı klasik eserin yazarı kimdir?' sorusu çıktı ve yarışmadan çekilme kararı alarak 30.000 TL'nin sahibi oldu.