Fenerbahçe’nin görüşmelere başladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdiği Portekizli teknik direktör Jose Mourinho, Fenerbahçe ile ilgili yaptığı açıklamada henüz kesinleşmediğini ama Fenerbahçe’de çalışmak istediğini söyledi.

Henüz kesin bir anlaşma olmadığını ama Fenerbahçe’de çalışmak istediğini belirten deneyimli çalıştırıcı, “Şampiyonlar Ligi’ne katılmak kolay olmayacak. Çünkü geçmemiz gereken 3 tur var. Fenerbahçe’de 8 futbolcu, Euro 2024’te olacak. İlk maçlar öncesi hazırlık kampına katılamayacaklar. Zor olacak ama ben meydan okumayı severim. Şampiyonlar Ligi için savaşacağım” diye konuştu.

Mourinho

Batshuayi için Galatasaray iddiası Batshuayi için Galatasaray iddiası

İMZAYA GELİYOR

Mourinho'nun İstanbul'a ne zaman geleceği ise merak konusu. Fenerbahçe yönetimi yeni hocası için görkemli bir imza töreni hazırlığında.

Eski başkan Aziz Yıldırım'ın seçim vaadi olarak duyurduğu Jose Mourinho, rakip aday Ali Koç ile el sıkıştı.

Aziz Yıldırım, Şampiyonlar Ligi finalini Mourinho ile izleyip sözleşme imzalayacağını açıklamasının hemen ardından, Ali Koç devreye girerek süreci tersine çevirdi. Yeni yönetimde yer alacak Acun Ilıcalı ve Sportif Direktör Mario Branco, önce ünlü Portekizli menajer Jorge Mendes ile ardından da Mourinho ile görüşerek anlaşmayı sağladı.

Dursun Özbek'ten Mourinho yorumu: Hiç fark etmez Dursun Özbek'ten Mourinho yorumu: Hiç fark etmez