Fenerbahçe-Olympiakos maçı sonrası İsmail Kartal'a eleştiri! Fenerbahçe-Olympiakos maçı sonrası İsmail Kartal'a eleştiri!

Milli Takım hazırlık maçı performansı kötü gözüktü. İtalyan teknik adam Vincenzo Montella aldıkları ağır yenilgiden dolayı çok üzgün olduklarını açıkladığı basın toplantısı yaptı.

Basın toplantısında öne çıkan ifadeler şöyle:

"İyi futbol oynadığımızı söyleyebilirim"

Öncelikle buraya gelen ve evden bizi izleyen taraftarlarımız için üzgün olduğumuzu söylemeliyim. Ama baktığınızda ilk yarıdaki futbolla ikinci yarıdaki futbol çok farklı iki maç oldu. İlk yarıda iyi futbol oynadığımızı söyleyebilirim, sadece bazı pozisyonlarda hatalıydık ve bu onlara golleri verdi. Geliştirmemiz gereken kesin bir şey var, o da gol atmak. İlk yarıda çok sayıda pozisyona girdik ama sadece bir gol attık. İkinci yarıda beni üzen konu ise onların golünden sonra birlikteliğimizi bozduk ve mesafeleri açmaya başladık ve sonrasında olanlar oldu. Bu sonuç için üzgünüm, bazı test etmemiz gereken bölgeler vardı, açıkçası istediğimiz cevapları aldım. Bugünden itibaren bütün maçları seyretmeye devam edeceğiz ve en iyi grubu en iyi şekilde getirmeye çalışacağız

İstifa sorusuna yanıt

Bir gazetecinin "Avusturya, Türkiye'den neyi daha iyi yaptı? İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine şu cevabı verdi:

Maçı tekrar seyrettiğimde pozisyonlara bakma fırsatım olacak ama açıkçası iki maçta bazı kararlar bizi arada bıraktı. İlk sorunuza cevap vermeyeceğim çünkü provokasyon olduğunu düşünüyorum. Siz soru sorarken hata yaptığınızda işi bırakıyor musunuz? Gereksiz bir provokasyon olduğunu düşünüyorum ve cevap vermeyeceğim