PFDK Haberleri

PFDK haberleri ve güncel PFDK gelişmeleri, PFDK ile ilgili tüm video, PFDK fotoğrafları ve PFDK haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber Başlıkları sitemizde


Spor

PFDK 1-2 gün içinde olağanüstü toplantı yapıp dosyayı karara bağlamazsa pazartesi Antalya maçında oynayabilecek. Suçlu bulunursa 2 ila 5 maç...

Spor

Mauro Icardi, MKE Ankaragücü-Galatasaray müsabakasındaki sosyal medyada yayılan hakareti nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 41. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkedildi.

Spor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Trendyol Süper Lig'den 7 kulübü Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk etti.

Spor

PFDK, Sagiv Jehezkel ve Eden Karzev'e ideolojik propaganda nedeniyle 8 maç men cezası verdi.

Spor

TFF'den karar çıktı! Hatayspor ve Ankaragücü Teknik Direktörleri PFDK'ya gönderildi.

Spor

PFDK, yine ceza yağdırdı. Aralarında Fenerbahçe, Galatasaray gibi takımların da olduğu 6 Süper Lig kulübüne çeşitli cezalar verdi.

Spor

TFF Hukuk Müşavirliği; Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ı PFDK sevk etti.

Spor

Türkiye Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Trendyol Süper Lig'de gerçekleşen Beşiktaş-Alanyaspor maçının disiplin cezalarını duyurdu.

Spor

TFF Hukuk Müşavirliği PFDK'ye sevkleri açıkladı, Listenin başında İstanbul Spor Kulübü ve kulüp başkanı Sarıalioğlu yer aldı.

Spor

PFDK, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a 90, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e ise 45 gün hak mahrumiyeti cezası verdi. İşte o cezaların...

Spor

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildiği açıklandı.

Spor

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a verilen cezayı açıkladı.