Merve boluğur Haberleri

merve boluğur haberleri ve güncel merve boluğur gelişmeleri, merve boluğur ile ilgili tüm video, merve boluğur fotoğrafları ve merve boluğur haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri sitemizde


Magazin

Sağlık sorunları nedeniyle ağır bir ameliyat geçirecek olan ünlü popçu Murat Dalkılıç'a eski eşten geçmiş olsun telefonu geldi.

Magazin

Merve Boluğur son paylaşımında "Kara Melek" notunu düşerek, siyah mini elbisesiyle çektiği pozları Instagram hesabından paylaştı.

Magazin

Eser Yenenler'in programına konuk olan Merve Boluğur Murat Dalkılıç için, "Senin imânı bile yapmadı, sen niye üstüne alınıp açıklama yapma...

Magazin

Merve Boluğur, Eser Yenenler'in "Linç" adlı YouTube programında yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin

Ünlü oyuncu Merve Boluğur Esen Yenenler'in bu haftaki programına konuk oldu. Boluğur özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu

Magazin

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, sadece 53 gün evli kaldığı eski eşi Mert Aydın'la tekrar birlikte olmaya başladığı iddia edildi.

Magazin

2017'de rol aldığı "İçimdeki Fırtına" dizisinden sonra herhangi bir projede yer almayan Merve Boluğur, sosyal medya hesabından dönüş sinyali verdi.

Magazin

Merve Boluğur gündemden düşmüyor! Özel hayatının yanı sıra paylaşımlarıylada oldukça konuşuluyor. İşte Boluğur'un olay olan dantelli paylaşımı!

Magazin

Murat Dalkılıç ile yollarını ayırdıktan sonra imajında değişiklik yapan Merve Boluğur, son sosyal medya paylaşımıyla eski tarzına dönüşünü müjdeledi.

Magazin

Merve Boluğur iddalı açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti. 100 milyon TL'lik teklif aldığını söyleyen güzel oyuncu "Ülkeyi terk edeceğim" dedi. 

Magazin

Merve Boluğur "Erkeklerin yüzde 99'u şerefsiz" diye sosyal medyasından paylaşım yapınca büyük tepki çekti.

Magazin

Güzel oyuncu Merve Boluğur, Instagram hesabında paylaştığı yeni fotoğraflarla büyük ilgi topladı. Başını şalla kapatıp göbeği açık şekilde verdiği pozlarla...