Armağan Çağlayan Haberleri

Armağan Çağlayan haberleri ve güncel Armağan Çağlayan gelişmeleri, Armağan Çağlayan ile ilgili tüm video, Armağan Çağlayan fotoğrafları ve Armağan Çağlayan haberleri Samimi Haber - Son Dakika Haberleri sitemizde


Medya

Seçim sürecini değerlendiren belediye başkanı Hilmi Türkmen, Armağan Çağlayan'ın programına konuk oldu.

Medya

Armağan Çağlayan Görbeni Youtube programının bu haftaki konuğu ekonomi yazarı ve gazeteci Ozan Gündoğdu'yu konuk oldu. Türkiye'nin ekonomisini değerlendiren Gündoğdu...

Medya

Armağan Çağlayan Bir Gün isimli programı için Gülşah Saracoğlu'na konuk oldu. Programda eğlenceli zamanlar geciren ikilinin o anları haberimizde..

Gündem

İbo Show'un yılbaşı özel programını izleyerek yeni yılı televizyon başında karşılayanlar programdaki filtreyi görünce şoke olmuştu.

Gündem

Somali Cumhurbaşkanı oğlunun öldürdüğü kuryenin ailesi, Müge Anlı'ya başvurdu ancak olumsuz yanıt aldı. Tepkilerin odağındaki Anlı'ya, Armağan Çağlayan'dan destek geldi.

Gündem

Armağan Çağlayan ve CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, CHP Lider Kemal Kılıçdaroğlu'nun, genel başkanlığı üzerinden "Demokrasi" tartışması yaşadı.

Magazin

Armağan Çağlayan dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen, Hande Erçel ve Burak Deniz'in başrollerinde olduğu Bambaşka Biri dizisini eleştirdi.