Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Lisesi'nde katıldığı bir etkinlikte gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe kongresi sorulan Özbek, "Kongrelerini izledik! Küfür, kafir, saldırma... Nasıl bir kongre olduğunu gördük! İki başkan adayı var, biri terk ediyor, öteki tek başına konuşuyor. Bunu Türk kamuoyu yorumlamalı..." ifadelerini kullandı.

DÜELLO DEĞİL KAYIKÇI KAVGASI

Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ın dün gece HaberTürk'te katıldığı canlı yayını da yorumlayan Dursun Özbek, şunları söyledi:

Akşam iki başkan televizyon kanalında buluştular. İki spor adamı buluşuyor diye insanlar izledi. Tamamen kayıkçı kavgası! Futbolla, sporla ilgili olmayan tartışmalar! Türk sporuna hiçbir faydası olmayan yayın oldu. Yayın zaten zamanında bitmedi, kesildi diye düşünüyorum. Onlara tavsiyem Türk spor tarihini öğrensinler, gelip açtığımız sergiyi gezsinler. Türkiye'nin en büyük spor kulübü kimmiş, öğrenmiş olurlar...

ALİ KOÇ'A "ZENGİN ÇOCUĞU" DEDİ

Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında, "Zengin yalı çocuğunun söyledikleri dikkatimi çekti! Çok dikkat etsin! Galatasaray Başkanı'nın adını ağzına alırken, iki kez düşünsün! Bu tribünlere insanları toplayım, ligden çekilme konuşup, geri vites yapıp... Salla babam salla! Biraz dikkat etsin..." dedi.

Fenerbahçe'de Jose Mourinho mesaiye başladı, yardımcıları açıklandı Fenerbahçe'de Jose Mourinho mesaiye başladı, yardımcıları açıklandı

Kendisine "Sinek İkili" benzetmesi yapan Aziz Yıldırım için ise, "Aziz Bey ikili, mikili bir şey söyledi ama kendisi destede yok!" şeklinde konuştu.

Gazeteciler canlı yayındaki tarihi buluşmayı yorumladı Gazeteciler canlı yayındaki tarihi buluşmayı yorumladı