Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yarın gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurul  öncesi teknik direktör İsmail Kartal ve futbolcularla görüştü.

Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeki buluşmada futbolcular Trabzonspor  deplasmanında yaşanan olaylardan etkilendiklerini ancak şu anda iyi durumda olduklarını ve sahaya odaklandıklarını vurguladı.

Kartal da hem mental hem de fiziksel anlamda toparlandıklarını söyledi.

İSMAİL KARTAL: KUŞKUM YOK

Futbolcular, daha önce kendi aralarında aldıkları kararı da Ali Koç’a iletti.

Lige devam etmek istediklerini, Adana Demirspor maçına da çıkmak istediklerini kaydettiler. “Sekiz maçı da kazanıp şampiyon olacağımıza inanıyoruz” diyen sarı-lacivertli futbolculara İsmail Kartal da destek verdi.

Murat Sancak TFF paylaşımlarına devam etti: Her iddianın sonu adli soruşturmaya çıkıyor Murat Sancak TFF paylaşımlarına devam etti: Her iddianın sonu adli soruşturmaya çıkıyor

Kartal, “Camianın bir evladı olarak mücadeleye devam etmek istiyorum. Takım olarak şampiyonluğa ulaşacağımızdan kuşkum yok” ifadelerini kullandı.

DZEKO: DAHA DA GÜÇLENDİK

Takım kaptanı Edin Dzeko da tercüman aracılığıyla Ali Koç’a düşüncelerini  aktardı. Boşnak yıldızın, “Bu durumdan daha güçlenerek çıkacağız. Bundan sonra oynayacağımız maçlarda daha fazla mücadele edeceğiz, Fenerbahçe’ye ve kendimize yakışan mücadeleyi ortaya koyacağız. Fenerbahçe’nin şampiyon olması için de üzerimize düşen bütün görevleri yapacağız” dediği öğrenildi.