Fenerbahçe Kulübü için tarihi bir gün geldi. Sarı Lacivertli kulüp, Trabzonspor maçında yaşanan olaylar sonrası alınacak kritik kararları değerlendirmek üzere olağanüstü bir genel kurul yapmaya hazırlanıyor.

Ülker Stadyumu'nda saat 17.00'de başlayacak olan genel kurul toplantısına binlerce üyenin katılması bekleniyor. Başkan Ali Koç'un açılış konuşmasıyla başlayacak olan toplantıda, üyelerin de görüşleri alınacak ve yönetim tarafından değerlendirilecek. Ardından, alınacak kararlara dair oylama yapılacak.

Ali Koç, genel kurul öncesinde futbolcularla ve teknik heyetle Samandıra'da bir araya geldi. Futbolcuların haksızlığa uğradığını belirttiği bu buluşmada, takımın birlik ve beraberlik içinde olduğu vurgulandı.

Murat Sancak TFF paylaşımlarına devam etti: Her iddianın sonu adli soruşturmaya çıkıyor Murat Sancak TFF paylaşımlarına devam etti: Her iddianın sonu adli soruşturmaya çıkıyor

Oyuncular ve teknik direktör İsmail Kartal, tüm kulvarlarda sonuna kadar mücadeleye hazır olduklarını ifade ettiler. Ali Koç'un, alınacak kararlar doğrultusunda hiçbir şey yapmama gibi bir durumun ihtimal dahilinde olmadığını belirttiği öğrenildi.