MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca, Trendyol Süper Lig'in 15. haftasında 1-1 berabere kaldıkları Çaykur Rizespor maçından sonra saha içinde hakem Halil Umut Meler'e yumruk attı.

Maçta yaşananların ardından iki teknik adam da basın toplantısında kısa açıklama yaptı. MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, soru almayacağını ve anlayış istediğini belirterek, "Bugün için ne söyleyeyim ki? Sadece çok üzgünüm, başka bir şey söylemek istemiyorum. Beni anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum" diye konuştu.

Beyaz TV, olay sonrası Emre Belözoğlu'nun istifa kararı aldığını, kararını da kısa bir süre içerisinde açıklayacağını iddia etti.

SALDIRI O PARMAKTAN SONRA OLDU
Teknik Direktör Emre Belözoğlu'nun saldırı öncesinde hakem Halil Umut Meler'i hedef gösterip tehdit ettiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Belözoğlu, Ankaragücü Başkanı Faruk Koca'nın hakem Meler'e saldırmasından 15 saniye önce hararetli bir şekilde hakeme parmak sallıyor. Bu sırada Çaykur Rizespor hocası İlhan Palut ise Belözoğlu'na sarılarak onu soyunma odasına götürmek istiyor.