CNBC-e'nin geri dönüşüyle birlikte yayınlanacak ilk diziler de belli oldu. İşte izleyicilerin merakla beklediği o diziler:

Dexter: Küçük yaşta büyük bir travma yaşayan Dexter, Harry Morgan adında bir polis dedektifi tarafından evlat edinilir ve onun "Kara Kod" adını verdiği ahlak kurallarına göre yetiştirilir. Bu kurallar, Dexter'ın sadece "kötü" olarak gördüğü insanları öldürmesine izin verir. Dexter, dışarıdan bakıldığında sıradan bir adam gibi görünse de, içinde karanlık bir benlik barındırır. Bu durum, Dexter'ı sürekli bir iç çatışmaya sürükler. Hem normal bir hayat yaşamaya çalışır hem de seri katil içgüdülerini bastırmaya çalışır.

Programda Hz. Muhammed’e hakaret eden şahsa soruşturma başlatıldı Programda Hz. Muhammed’e hakaret eden şahsa soruşturma başlatıldı

Simpsonlar

The Simpsons: Matt Groening tarafından yaratılan ve 1989 yılından beri yayınlanan bu animasyon durum komedisi, Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie'den oluşan orta sınıf bir Amerikan ailesinin satirik bir parodisini sunuyor. Dizi, kurgusal Springfield şehrinde geçmekte ve Amerikan kültürünü, toplumunu, televizyonunu ve farklı insanlık hallerini hicvetmektedir.

The X-Files: Chris Carter tarafından yaratılan ve 1993'ten 2002'ye kadar yayınlanan bu bilimkurgu, gerilim ve dram dizisi, FBI ajanları Fox Mulder ve Dana Scully'nin doğaüstü olayları araştırmalarını konu alıyor. David Duchovny ve Gillian Anderson'ın başrollerini paylaştığı dizi, izleyicileri gizem dolu dünyalara taşıyor.

Gangs Of London: Gareth Evans ve Matt Flannery tarafından yaratılan ve 2020'den beri yayınlanan bu İngiliz suç dram dizisi, Londra'nın yeraltı dünyasını ve şehrin kontrolü için verilen amansız mücadeleyi konu alıyor. Dizi, aksiyon dolu sahneleri ve derin hikayesiyle dikkat çekiyor.

The Offer: Mario Puzo'nun ikonik romanı Baba'nın sinema uyarlamasının yapım sürecini anlatan bu drama mini dizisi, 2022 yılında Paramount+'ta yayınlandı. Albert S. Ruddy'nin aynı adlı anı kitabından uyarlanan dizi, Miles Teller, Matthew Goode, Juno Temple, Giovanni Ribisi ve Dan Fogler gibi isimlerin yer aldığı geniş bir kadroya sahip.