Antalya’da nem oranı yüzde 86’yı geçti, şehrin üzerini sis bulutu kapladı Antalya’da nem oranı yüzde 86’yı geçti, şehrin üzerini sis bulutu kapladı

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak ve Teknik Büro amirlikleri tarafından, Eskişehir'de fuhuş yapan kadınların ilanlarının bulunduğu bir internet sitesine yönelik operasyon gerçekleştirildi. Eskişehir, Adana, İstanbul ve Antalya ilerinde eş zamanlı operasyonda İstanbul'da 2, Adana'da 8, Antalya'da 1 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Fuhuş 3

Şüphelilerin suçtan elde ettikleri 22 milyon 882 bin TL para için 'Suçtan kaynaklanan Mal Varlığını Değerini Aklama' maddesinden ayrıca işlem yapıldı. Yakalananlar arasında bulunan bir kişi en çok dikkat çeken isim oldu.

O kişi hakkında ünlü komedyen Cem Yılmaz  sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu "Çok 'az' kişi yakalanmış gibi ama! Uykucu ya şaşırdım Beni üzdü… İnşallah yalandır" yorumunu yaptı. Cem Yılmaz, paylaşımına takipçilerinden yorum yağdı. Bir kısım Yılmaz'ı eleştirirken bir kısım da destek yorumları yaptı.

Cem Yılmaz-12