Sevilen oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, 2008 yılında Korhan Saygıner'le  dünya evine girmiş ve bu evlilikten Lina adında bir kızı olmuştu.

Zuhal Topal'ın Mayolu Pozları

Ece Seçkin'den dikkat çeken bomba itiraflar! Gözyaşlarına hakim olamadı Ece Seçkin'den dikkat çeken bomba itiraflar! Gözyaşlarına hakim olamadı

Tatil karelerini sevenleriyle paylaşan ünlü sunucunun  havuz başında siyah mayosu ile verdiği poz kısa sürede gündem oldu.  47 yaşındaki sunucunun, cesur paylaşımları takipçileri  tarafından çok beğenildi.

Zuhal Topal Mayolu Pozlar
İnstagram hesabında 2.1 milyon takipçisi olan ünlü ismin, 'Ortaya karışık L.A. ve Las Vegas günler' notuyla paylaştığı gönderilerine hayranlarından binlerce beğeni geldi.

Zuhal Topal Mayolu Pozlarıyla Gündem Oldu

Zuhal Topal'a'Nazar değmesin size Maşallah', 'Allah'ım yavrunuzla da birlikte hep uzun ömürlü ve mutlu olun.', 'Kızıyla kardeş gibi', 'Aşırı fit', 'Fiziği harika' gibi  yorumlar geldi.

Zuhal Topalın Mayolu Pozları Olay Oldu Ailesiyle Tatilde
"Lina kardeş mi istiyor acaba?" sorununa Topal, 

"Asla izin vermiyor, kardeş istemiyor. 'Kardeş istiyor musun?' diye sorduk. 'Lütfen konuyu kapatın' diyor, sinirleniyor, ağlamaklı oluyor. Ben kardeşim olsun diye kendi anneme babama baskı yapmıştım. Bu çocuk bana çekmemiş, asla bir kardeş istemiyor. İkimizi çok kıskanıyor, kimseyle paylaşmak istemiyor. 'Onu daha çok seversiniz' diye bir kardeş istemediğini söyledi."
 

Editör: Haber Merkezi