Son günlerde manken Cansu Taşkın ile önceden yaşadığı aşkla gündeme gelen usta oyuncu Yılmaz Erdoğan, Bodrum tatilinde kendisinden 21 yaş küçük oyuncu Cemre Ebüzziya ile aynı karede görüntülendi. Kısa sürede isimleri aşk dedikodularıyla anılan ikiliden Ebüzziya'dan yalanlama geldi.

Yılmaz Erdoğan Ve Ceren Ebbüziya

Afra Saraçoğlu'nun annesi çileden çıktı! Afra Saraçoğlu'nun annesi çileden çıktı!


Yılmaz Erdoğan ile aşk yaşadığı söylentilerini kesin bir dille yalanlayan 35 yaşındaki Cemre Ebüzziya sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Ceren Ebüzziya Açıklama

İnstagram hesabından yaptığı açıklamada 

"Son günlerde magazin basınında yer alan ilişki yaşadığım yönündeki söylentiler tamamen asılsızdır. Bodrum'daki otel açılışı etkinliğinde annem ve aile arkadaşlarımız ile denize girerken fotoğraf ikili olarak kesilerek yansıtılmıştır. Bu asılsız magazin haberine ilk önce güldüm geçtim ama gerçeğimi konuşmak en doğrusu olacak. Tabi ki böyle bir ilişki yok. Bu yanlış haberin yayılması hem bana hem de yakın çevreme zarar vermektedir. Kamuoyunun bu yalan haberlere itibar etmemesini rica eder, bu süreçte gösterdiğiniz anlayış ve destek için teşekkür ederim. Kendime, hikayeme ve gerçeğime sahip çıkmaya devam edeceğim" dedi.

Editör: Haber Merkezi