İnci Taneleri'nin Azem Yücadağ'ı..

Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de Azem Yücedağ karakterine hayat vereceği İnci Taneleri dizisinin 1. bölüm fragmanı yayınlandı! İki yıl boyunca özverili bir hazırlık sonucu ortaya çıkan İnci Taneleri, insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine bir hikâyeyi seyirci ile buluşturacak.  

Inci Taneleri 25 Ocak Ta Seyirciyle Bulusuyor

“Merhaba sevgilim, merhaba...”

Diziden çarpıcı diyalogların da yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Yılmaz Erdoğan’ın “Azem Yücedağ” karakteri ile bir kez daha izleyici karşısına çıktığı tanıtımda Azem’in ölen eşinin mezarının başında “Merhaba sevgilim, merhaba...” diyerek gözyaşlarına boğulduğu anlar ve “Fail” kitabı detayı hikayeye dair merakı iyice attırdı.

Inci Taneleri-3

Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…

İnci Taneleri ikinci tanıtımıyla da gündeme oturdu. “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” ifadesine yer verilen tanıtımda başrol oyuncularından Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyon dansçısını canlandırdığı sahneler Türkiye’nin gündemine damga vurdu. Her kesimden izleyicinin dikkatini çeken tanıtım bir rekora imza atarak 40 milyonun üzerinde izlendi. Sosyal medya kullanıcıları ise tanıtımı kendi aralarında binlerce kez paylaştı.

Hazal Erguclu Inci Taneleri

İnci Taneleri Kısaca Konusu

Karısı ve iki çocuğuyla mutlu bir hayatı olan Azem, öğrencilerinin çok sevdiği bir edebiyat hocasıyken tek bir gecede hayatı baştan ayağa değişir. Yıllarını dört duvar arasında geçiren Azem hapishaneden çıktığında tek bir amacı vardır. Çocuklarını bulup, onlarla yeniden bir masa etrafında oturabilmek. Lakin Azem’in unuttuğu bir şey vardır. Zaman; Azem’in çocukları için de aynı şekilde zor geçmiş, artık onlar da zamanın zembereğinden geçip bambaşka hayatlar kurmuşlardır...