Enis Yıldırım yazıyor...

Adeletin bir gün herkese lazım olacağı duygular içinde izledi, hemen herkes Trabzonspor'u Konya karşısında ... Kaçan goller taraftarı üzdümü? Yok öyle eskisi gibi değil, artık. İnsanlardan futbol sevgisini çaldılar. Tek düşünce kendine adalet olunca, insaları futboldan soğuttular. Ne için kendi ikballeri için...Şampiyonluğun gideceğini fark edenler, ülkeyi ayrıştırmayı becerdi. Sanki ülkede sahaya giren tek taraftar grubu Trabzon seyircisi. Dünü unutanlar bugünü Trabzon kentinin önüne sürmesinler. Trabzon'da kimse ölmedi, araçlar yakılmadı... Saha işgal edilmedi. 

Trabzon adalet arıyor!

Trabzon suçunu kabul etmedi mi? Tek sorun Trabzon dışındaki suçlular baskın yaparak suçlarını örtbas ediyorlar. Birileride bu değirmene su taşıyor. Trabzon kentinin sadece adalet beklediği kurumların ise güce yenik düştüğünü gördük bu süreçte.Sonrasında bizler Trabzonspor Konyaspor müsbalasını izlerken haber geldi. Ağır ceza heyeti toplandı cezaevinde bulunan 2 taraftar için tahliye karara verdi.Tutuklamaya sevk eden savcı zorda olsa aiki taraftarın daha serbest kalmasını sağladı.

Trabzon adalet arıyor!

İrfan Can Kahveci ile yeni sözleşme İrfan Can Kahveci ile yeni sözleşme

Müsabakaya gelince; Trabzonspor uzun süre oyunu önde götürdü. 2-0 olunca rahevet geldi ve Konya golü buldu. Konya golü bulunca beraberliği yakalamak için oyun üstünlüğünü ele geçirdi. Gole yaklaştığı sırada Trabzon 3 'ü bularak oyunu kopardı.