Rol aldığı dizilerdeki performansıyla adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş, 5 yıldır aşk yaşadığı Zeynep Mayruk ile Çeşme Alaçatı'da evlendi. Çiftin düğün törenine Engin Akyürek, Sarp Akkaya - Sinem Akkaya, Özgür Çevik - Hatice Kartoğlu, Alina Boz - Umut Evirgen, Melis Birkan - Aras Aydın, Hatice Şendil - Burak Sağyaşar, Banu Savcı - Timur Savcı, İnci Gündoğdu - Ali Gündoğdu, Yağız Alp Akaydın, Hanzade Durmuş gibi ünlü isimler katıldı.

Tolga Sarıtaş Evlendi

Nikah töreninde Tolga Sarıtaş'ın nikah şahitliğini Ömer Durak, Genco Ozak ve Sedat Demirtopuz yaparken Zeynep Mayruk'un da Selin Sarper, Begüm Ertuğrul ve Berçin Mayruk üstlendi. Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş düğün gününden herhangi bir kare paylaşmazken Mayruk da tek kare yayınlayarak "Sen ve ben. 27.06.2024" notunu yazdı.

Tolga Sarıtaş Düğün Paylaşımı

Gözlerinin içine bakarak şarkılar söyledi

Tolga Sarıtaş düğünde siyah-beyaz bir damatlık tercih ederken Zeynep Mayruk da dantel straplez model bir gelinlik tercih etti. Düğün boyunca dans eden ikiliden Sarıtaş eşinin gözlerinin içine bakarak "Senden Daha Güzel" şarkısını söyledi.

Tolga Sarıtaş Düğün Günü Paylaşımları

Nişanlısına 'somurtkan' diyenlere Kadir Ezildi'den cevap Nişanlısına 'somurtkan' diyenlere Kadir Ezildi'den cevap

Nikah sonrası basın mensuplarıyla sohbet eden çiftten Zeynep Mayruk 

"Ben bu zamana kadar sakindim ama Tolga beni evden almaya gelince çok heyecanlandım" dedi. 

Gelin alma töreninde davul çalarak oynayan Sarıtaş ise 

"Geleneklerimizi yerine getirdik. Yuva kurmaya karara verdik, sevdiklerimizi de aramızda görünce her şey tadından yenmez oldu. Bugünü hep beraber kutlayacağız. Çok mutluyuz. Hemen balayı yapmayacağız. Zeynep yoğun olduğu için Ayvalık'ta kısa bir tatil yapacağız" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi