Togg, geçtiğimiz günlerde CES 2024 etkinliğinde tanıttığı yeni T10F modelinden sonra, 2023 yılında toplam 19,583 adet T10X teslimatı gerçekleştirmiş ve 2024 T10X modelleri için siparişleri almaya başlamıştır. Bu yıl T10X için çekiliş yapılmayacak, teslimatlar ise sipariş sırası ve konfigürasyon özelliklerine bağlı olarak gerçekleştirilecektir.

Togg Başvuru

Geçtiğimiz yıl yapılan çekilişte yedek listede bulunan kullanıcılar için, konfigürasyon güncelleme dönemi 6-10 Ocak tarihleri arasında açıklanmıştır. Çekilişe katılan ancak sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılara ise 15-19 Ocak tarihleri arasında sipariş önceliği verilecektir. Bugün itibariyle, geçmişte çekilişe katılan ancak T10X sipariş hakkı kazanamayanların 2024 siparişleri almaya başlanmıştır. Son olarak, 20 Ocak 2024 tarihinden itibaren sipariş ekranları herkese açılacaktır. Ayrıca, Togg, 2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş toplayacaktır.

Togg 2024 T10X Modeli Özellikleri

Togg T10X Fiyat Listesi Aciklan

Togg, 2024 üretim yılı T10X modellerinde güvenlik ve konfora yönelik yazılımları sürekli güncelleyerek cihazların uzun süre yeni kalmasını hedeflemektedir. Bu yılki donanım versiyonları ve içerikleri şu şekildedir:

V1 Donanım Tipi (Standart 18 inç jantlar): Kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefonla erişim, karartmalı arka camlar ve otomatik kararan iç dikiz aynası gibi "teknoloji ve konfor" paketi özellikleri sunmaktadır. İsterlerse kullanıcılar, uzun menzil seçeneğiyle arkadan itişli V1 donanım tipini de satın alabilirler.

V2 Donanım Tipi (Standart 19 inç jantlar): Elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı, suni deri koltuklar ile ön cam ve ısıtmalı arka koltuk gibi özellikleri içeren "kış paketi" ve acil durumlarda devreye giren çocuk tespit sistemi standart olarak sunulmaktadır.