Tanıtımda, Yunus Emre'nin Poyraz ve Yasin'le gergin anlar yaşadığı sahneler büyük ilgi çekti. Yasin'in "Emre" diye seslenmesiyle başlayan tartışma, hızla tansiyonun yükselmesine neden oldu. Yunus Emre'nin "Ne var?" şeklindeki tepkisi, kısa sürede gerilimi artırdı. 

Yasin'in "Yeter ya" demesiyle birlikte ise adeta patlama yaşandı. Çığlık sesleriyle dolu bu anlar, sosyal medyada da olay oldu ve birçok kişi tarafından gündemde paylaşıldı. Acun Ilıcalı'nın sunumuyla devam eden Survivor All-Star, izleyicilerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor.

Konseyde Ortam Gerildi

Survivor'da atmosfer aniden gerilerek izleyicileri şaşırttı. Tanıtımın sonunda, konseyde yaşanan kavgalı anlar seyircilere aktarıldı. Yunus Emre'nin "Sen bana konuşamazsın" dediği sahneler oldukça dikkat çekiciydi.

Görüntüler ekrana gelmese de, arka planda şu konuşmalar duyuldu:

"Sen bana böyle konuşamazsın, o parmağını indir."
"Bizi dışarı çıkarın, bana konuşabiliyor mu?"
"Ya dışarı gelsem ne olur?"

Bu esnada çığlıklar da duyulurken, sosyal medya kullanıcıları, Yunus Emre'nin Poyraz ya da Yasin'le yaşadığı bir kavganın izlerini sürdü.

Konseyde gerilim artınca, yayına ara verilme kararı alındı. Acun Ilıcalı'nın "Arkadaşlar, konseye 15 dakika ara veriyorum, bir sakinleşelim" demesi ise dikkat çekti. Bu gelişmeler, izleyicileri merak içinde bırakarak, Survivor'daki heyecanı doruk noktasına çıkardı.