Aysu'nun elenmesinin ardından oynanan ilk dokunulmazlık oldukça heyecanlı başladı. Yunus Emre ve ogeday arasında yaşanan gerginlik tüm yarışmacılara yansıdı.Olayın büyümemesi adına survivor ekibi Yunus emreyi oyun alanı dışına çıkardı.
Her iki takımda dokunulmazlıpı kazanmak için tüm güçleriyle mücadele vermeye devam ederken sinirler yer yer gerildi. Mavi takım önde ilerlerken Kırmızı takım atak yaparak aradaki farkı kapatmayı başardı.
Bayrak yarışına giden iki takım izleyicilere kıyasıya rekabetin zirvesini yaşattılar.Kıran kırınada geçen yarışmada iki takım da başabaş mücadele ediyor.