Olay Bolu'nun, Alpağutbey Mahallesi'nde 22 Mart günü saat 07.30 sıralarında yaşandı. Bir sitenin otoparkında aracına binmek isteyen kişinin yanına silahlı 4 kişi geldi. Grup tehdit yolu ile kişinin yanında bulunan 1080 Euro, 950 Dolar ve 16 Bin 400 TL'sini gasp ederek bölgeden uzaklaştılar.

İhbar üzerine Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri olay yerine gönderildi. Güvenlik kamerası görüntüsünü inceleyen ekipler, şüphelilerin Ali Durum, Zafer Altay, Suphi Öz, ve Musa Vartan olduğu tespit edildi. Olay sonrası İstanbul ile Muğla'ya kaçtıkları tespit edilen 4 şüpheli yapılan operasyonlar ile kıskıvrak yakalanarak Bolu'ya getirildi. Şüphelilerin yakalandıkları adreslerde yapılan aramalarda ise 4 adet ruhsatsız tabanca,528 mermi ile gasbedilen paralar ele geçirildi.

İYİ Parti'nin Ordu seçimleri için olağanüstü itirazı red edildi İYİ Parti'nin Ordu seçimleri için olağanüstü itirazı red edildi

Gerekli işlemlerin ardından adliyeye gönderilen 4 şüpheli ise nöbetçi mahkeme tarafından "Silahlı Yağma" şuçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.