Murat Gezici "sokak köpekleri öldürülebilir, hadis var" dedi, stüdyoda gergin anlar yaşandı Murat Gezici "sokak köpekleri öldürülebilir, hadis var" dedi, stüdyoda gergin anlar yaşandı

Simge Tertemiz, Gökay Kalaycıoğlu'nun YouTube kanalına konuk oldu. Murat Kadıoğlu ile olan evlilik sürecinden bahseden ünlü manken Simge Tertemiz, hamile kaldığı için evlendiğini, eski eşi tarafından hamileyken aldatıldığını ve şiddet gördüğünü itiraf etti.

Hamile kaldığım için evlenmek zorunda kaldım


"Bebeğini aldırma şansı olsaydı evlilik düşüncesi olmadığını belirten ünlü isim "Bir sene evli kaldım. Boşandığımda oğlum 1 yaşındaydı. Ben hamile kaldığım için evlendim. Hamile olduğumu öğrendiğimde 4,5 aylıktı. Hiç şüphelenmedim çünkü belirti yoktu. Bebek büyük olduğu için alınamazdı ama daha erken öğrenseydim aldırırdım. Kariyerimin zirvesinde hamile olduğumu öğrendim. Yaptığım işlerden dolayı da Türk halkı tarafından sevilen biri olduğum için evlilik dışı bebek dünyaya getiremezdim. Murat'la 6 yıldır sevgili olduğum için ertesi gün nikah kıydık. Geri dönüşüm olsaydı aldırırdım ve evlenmezdim" dedi.

Simge Tertemiz Eski Eşiyle Yaşadıklarını Anlattı
Eski eşi hakkında itiraflarına devam eden Tertemiz, 

"Benim o dönem Murat'la evlenmek için hamile kaldığımı söylediler de o da Sabancı'nın oğlu değildi sonuçta. O dönem öyle yazdılar ama ben 11 yıldır nafakamı alamıyorum. Benim yanımda olduğu için herkes onu zengin zannetti. Onu herkes iş insanı zannediyordu ama zengin bir adam değildi. Murat Kadıoğlu kim ki? Benim ismim olmasa o tanınmazdı."

Hamileyken aldatıldım

"Hamileyken aldatıldım. Belki daha önce de yaptı ama ben bilmiyordum. Bebeğimi kucağıma aldığımda ilk şiddetimi gördüm. Ondan sonra da iş koptu zaten. Alkol problemi olduğu için iletişimimiz kötü bir hale geldi. Konuşurken bile çok geriliyorum çünkü bunun çocuğumun önüne gelmesini istemiyorum. Baba ve oğul arasındaki ilişkiyi de ben düzelttim. Sağlıklı bir baba değil ve yüz yüze görüşmüyorlar. Boşanma davasından sonra bir ara uçurumdan düşme noktasına geldim. Her anlamda kendimi çok sıkmak zorunda kaldığım bir dönem oldu. 6 ay psikolojik danışmanlık almıştım."
 

Editör: Haber Merkezi