Geçen yaz, Galatasaray'ın 2022-2023 sezonunu şampiyon olarak tamamlamasının ardından düzenlenen kutlamalara katılan popüler şarkıcı Simge Sağın, 'Aşkın Olayım' şarkısıyla adından söz ettirmiş ve bu parçayı Galatasaraylı futbolcu Icardi ile birlikte söylemişti.

Eser Yenenler'in programına konuk olan Simge Sağın, Beşiktaşlı olmasına rağmen Galatasaray'ın şampiyonluk törenine katılmasını değerlendirerek, "Yaşadığım şey, benim fanatikliğimin de üstüne çıktı. Artık bir yerde hem sanatçılığımın hem de o kadar dinleyicinin karşısında bir duruş sergilemem gerekiyordu" dedi.

Ceyda Düvenci'den romantik kutlama Ceyda Düvenci'den romantik kutlama

"Sanatçılığım ağır bastı"

Simge Sağın, şampiyonluğun ardından yaşadıklarını "İyi ki gitmişim. Çünkü yok sayılamayacak bir şey oldu orada. Benim ne fanatikliğim ne Beşiktaşlılığım hiçbir şeyim kalmadı. Benim sanatçılığım çok daha ağır bastı. Gittim, çok keyifli bir geceydi. Hayatımın en ilginç gecelerinden biriydi" sözleriyle anlattı.

Bu artık Icardi'nin şarkısı

Koyu bir Beşiktaşlı olduğunu belirten Simge Sağın, Galatasaray'ın şampiyonluğunu "Aşkın Olayım hepimizin şarkısı. Icardi ve Galatasaray camiasına da teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlamaları için çok nazik bir davet aldım. Davete icabet gerekiyor. Benim de onlara bir teşekkür borcum var" ifadeleriyle kutlamıştı. Şarkıcı, daha önce "'Aşkın Olayım' şarkısında duygularım karışık. Beşiktaşlıyım ama müzisyenim de. Bu artık Icardi'nin şarkısı" şeklinde konuşmuştu."