On parmağında on marifet olan ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam 30. yılını Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde verdiği konserle kutladı. Ünlü şarkıcı  başarılı  performansıyla seyircilerini kendisine hayran bıraktı. 3 saat sahnede kalan isim, zaman zaman seyircileriyle de sohbet etmeyi ihmal etmedi.

30 yıl geçti

"1994 yılında başladım sanat kariyerimin üzerinden acısıyla tatlısıyla dolu dolu bir 30 yıl geçti. Sevenlerim, dostlarım beni bu mutlu günümde yanımda oldukları için çok teşekkür ediyorum. Tatil bana çok iyi geldi. Bronzlaştım da biraz yakışmamış mı? Konserden sonra tatile devam" dedi.

Şevval Sam Annesiyle Düet Etti
Annesiyle düet

Sahneye 'Hey Karadeniz' türküsü ile çıkan Sam, "İlk sahne almadan önce iki şarkı yapmıştım. Bu şarkılarımı Türkiye'nin en güzel sesi, yüreği güzel insan annem Leman Sam okudu. Şimdi siz de hatırlayacaksınız 'Gül Güzeli' bu şarkıyı canım annem ile birlikte okumak istiyorum" diyerek annesi Leman Sam'ın yanına gitti. İkilinin düet yaptığı şarkı, konseri takip edenlerden büyük alkış aldı.

Şevval Sam Sahne Performansı

Sevenlerine büyük jest

Konseri izlemeye gelen konukları için bir de sürpriz hazırlayan Şevval Sam, 

Ahmet Kural'dan yıl dönümü paylaşımı Ahmet Kural'dan yıl dönümü paylaşımı

"Bu gece için sizlere birer hediye olarak mendil yaptırdım. Bu mendil duygulandığınız da göz yaşlarınızı silmek ve coştuğunuzda halay çekmek için hepinizin oturma yerlerinde var. Benden sizlere hediyem olsun" dedi.

Şevval Sam Taro Burada Mı

Taro burada mı?

Ünlü isim Şevval Sam seyirciler arasında oğlu Tarık Emir Tekin'i arayarak şöyle seslendi: 

"Taro burada mı göremiyorum gelmedi mi geleceğim dedi" deyince yolda geliyor sesleri yükseldi.

 Ünlü şarkıcının annesi Leman Sam kızı hakkında şunları söyledi:

"Kızım olduğu için söylemiyorum ama Şevval ile gurur duyuyorum. Ne çabuk geçmiş yıllar hangi ara 30 yıl olmuş inanamıyorum. Kızımla ne kadar övünsem azdır" diyerek göz yaşlarına hakim olamadı.  Leman Sam kızının hediye ettiği mendili göstererek, "Bu gece gözyaşlarımıza hakim olamayacağız belli oldu" dedi.

Editör: Haber Merkezi