Dilan ve Engin Polat çiftinin lüks ve şatafatlı yaşamları sonrası "kara para aklama" suçlamasıyla tutuklanmasının ardından, fenomenlere dönük başlayan soruşturma fırtınası sürüyor.

Polat çiftinin yaptıklarının ortaya çıkması ile pek çok fenomen yakın markaja alındı ve pek çoğu hakkında soruşturma başlatıldı.

Gazeteci Murat Ağırel, daha önce MASAK'ın hakkında "kara para" incelemesi başlattığı sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci hakkında İstanbul Başsavcılığı'nın soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Bugün Eylül Öztürk, Özlem Altınok Öz ve eşi Tayyar Taylan Öz'ün de aralarında olduğu 14 sosyal medya fenomeninin mal varlıklarına el konulmasının ardından Selin Ciğerci ve eşi Gökhan Çıra hakkında da soruşturma başlatıldı.

Ciğerci ve eski eşi futbolcu Gökhan Çıra hakkında soruşturma açıldığı bilgisini gazeteci Murat Ağırel duyurdu.

Ağırel sosyal medya hesabından "Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldığını öğrendim" paylaşımı yaptı.

CİĞERCİ: KARA PARA OLAYIM VARSA KENDİMİ TAKSİM MEYDAN'DA ASARIM

Tıpkı Dilan Polat gibi 'Selin Beauty' markası ile açtığı güzellik merkezleri bulunan ve kendi markasıyla kozmetik ürünleri satan Selin Ciğerci, MASAK'ın hakkında inceleme başlatmasının ardından "Kara para aklama olayım varsa beni Taksim Meydanı'na koyun, kendimi orada asarım" demişti.