Sevilen sanatçı, kendisini Osmanoğlu ailesi ferdi olarak tanıtan Sinan Osmanoğlu'nun yaptığı bir paylaşımla gündem oldu. Sessizliğini koruyan Tan hakkındaki paylaşımlara ateş püskürerek ilk kez açıklama yaptı!

Kendisinin Osmanoğlu ailesinden olduğunu iddia eden Sina Osmanoğlu, yaptığı shoplu görseller ile sosyal medyada gündem olan birisi. Hanedan üyesi olduğunu ileri süren Sina Osmanoğlu son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla bir hayli dikkat çekmekte.

San Francisco'da yaşayan Sina Osmanoğlu'nun Ricky Martin ile yan yana olduğu sahte fotoğrafı paylaşması da epey konuşuldu.
Osmanoğlu, yaptığı bir paylaşımda Tan Taşçı'nın kendisine "Tatlı şehzade, seni görmek için Amerika'ya mı gelmek gerekir" yazdığını öne sürdü.

Tan'dan Instagram'dan üzerinden DM geldiğini iddia eden Sina Osmanoğlu'nun bu paylaşımına tepki büyüyüdü ve sahte Şehzade tüm bunların bir "şaka" olduğunu belirtti.

TAN KONUYLA İLGİLİ HAREKETE GEÇTİ

İlk kez açıklama yapan Tan, "Dün bir şahıs kurumsal instagram adresimizden yazılmış gibi göstererek fake bir mesajla yapay bir gündem oluşturdu!" diyerek tepki gösterdi.

Devamında da "Bu sahte paylaşımı gören bazı magazin siteleri hız kesmeden çirkin başlıklarla itibar zedeleyici haberler yaptılar. Akşama kadar sosyal medyada garip hakaretlere ve şiddete maruz kaldım.

Halbuki araştırıldığında aynı hesap Ricky Martin, Dua Lipa, Lady Gaga, Joe Biden gibi isimlerle bile aynı manipülatif fake paylaşımları yapmış, güven oluşturmayan, kendi söylemi ile “şakalar” yapan ama çok belli ki kendine bilinirlik ya da takipçi sağlamak isteyen bir şahıs! Mesela Amerika’da kimse bu mesnetsiz haberleri görmedi, gündem oluşturmadı." ifadelerine yer verdi.