Seda Sayan evliliği dışında yaptırdığı estetik operasyonlarla da magazin gündeminden düşmüyor. 'Fransız askısı' yöntemiyle yüzünü gerdiren Sayan, burnu ile dudağı arasındaki mesafeyi kısalttırmak için de "dudak liftingi" yaptırmıştı. Ayrıca bacaklarını 38 cm incelten ünlü şarkıcı 'Barbie Bebek'uygulaması yaptırdığını sevenleriyle paylaştı.

Seda Sayan 2

Gazapizm'den Gülse Birsel'e imalı yanıt: Yeni kitabı hayırlı olsun Gazapizm'den Gülse Birsel'e imalı yanıt: Yeni kitabı hayırlı olsun

Yaptırdığı işlemleri takipçileriye paylaşan Seda Sayan, bebeklerin sünnet derisinde bulunan fibroplast hücrelerini laboratuvar ortamında ayrılması ile elde edilen yöntemi denediğini söylemişti.
Seda Sayan şimdilerde ise evinin balkonuna pencereleri taktırdığı ustaya teşekkür etmek için bir video çekti. O anları sosyal medya sayfasından paylaşan Seda Sayan’ın güzelleşmek için filtre kullandığı anlar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı

Seda Sayan Usta
Sayan’ın video çektiği esnada filtre aniden ustanın yüzünde belirginleşti. O anlar sosyal medyada kısa sürede etkileşim aldı.