Aralarında Fatih Terim'in de bulunduğu 29 kişiyi yüksek getirili fon vaadiyle dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Denizbank banka müdürü Seçil Erzan, kendi el yazısıyla mahkemeye 112 sayfalık mektup sundu.

İstanbul 41’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde 6 sanıkla birlikte yargılanan Erzan, mahkeme başkanından gerçekleri ispat edebilmesi için yardım talep etti.

Hürriyet'te yer alan habere göre; mektubunda kimden ne kadar para aldığını ve ne kadar geri ödediğini tek tek yazan Erzan, kendisinin de 1 milyon 600 bin dolar bir mağduriyetinin bulunduğunu söyledi. Mektupta Fatih Terim ve Arda Turan ile ilgili dikkat çekici yerler şöyle:

Arda Turan'ın Nakiti Yoktu

2013 yılından itibaren Fatih Terim’in tüm bankacılık işlemlerini yerine getirmeye başladım. Yıllar itibarıyla bankacı - müşteri iletişimimiz ilerleyip, ağabey - kardeş, baba - kız dostluğumuz olmuştur. Bu durum beni her zaman gururlandırıp, tarafımda yüksek motivasyon sağlamıştır. Başkanım, örneğin Fatih Terim’in kredi ödemelerinden kaynaklı nakit sıkışıklığı vardı.

Arda Turan’ın çok yüklü söylediği gibi nakdi yoktu. Malvarlıkları çok fazlaydı ancak nakit sıkışıklıkları vardı ya da yaşamak istedikleri, yaşadıkları hayat standardını arttıracak gelirleri yoktu. Bunu benden talep ediyorlardı."

Sosyal medyada Kuran-ı Kerim'e saygısızlık yapan şahıs kıskıvrak yakalandı Sosyal medyada Kuran-ı Kerim'e saygısızlık yapan şahıs kıskıvrak yakalandı

Herkes Halinden Memnundu

Sayın başkanım, Fatih Terim tarafımdan hiçbir zaman zorla ve baskı ile yüklü tutarlar talep etmemiştir. Ama hoca da hiçbir zaman ‘Seçil nereden geliyor bu faiz’ diye sormuyor, her şey üstü kapalı bir şekilde gidiyordu. Herkes halinden memnundu. Kendimi para diye çıldıran insanların arasında bulmuştum. Yazımın çirkin olmasından dolayı özür dilerim.”

Seçil Erzan'dan mahkemede Fatih Terim itirafları Seçil Erzan'dan mahkemede Fatih Terim itirafları

Editör: Kemal Ilıkkan