OYUNCULUK SEVDANIZ ÇOCUKLUK YILLARINDA BAŞLAMIŞ. O YILLARDA SİZİ BU TUTKUNUN PEŞİNDEN SÜRÜKLEYEN ŞEYLER NELERDİ?

Ortaokulda bir tiyatro oyununda yer almıştım; o günden sonra deneyimlediğim bu hissin peşinden gittim.

GENÇ YAŞTA BU MESLEĞE BAŞLADIĞINIZI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURDUĞUMUZDA, İDEALLERİNİZİN VE HAYALLERİNİZİN DEĞİŞTİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

Sadece iş için söyleyemem, her konuda değişti. Gençken daha aceleci ve kaygılıydım artık daha yavaş ve dingin olmayı benimsiyorum.

OYNADIĞINIZ BİR KARAKTERLE BAĞ KURARKEN KARAKTERİN SİZE BENZEYEN YA DA SİZDEN FARKLI YÖNLERİNİ BAZ ALIYOR MUSUNUZ? BİR KARAKTER İÇİN NASIL HAZIRLANIYORSUNUZ?

Tabii ki önceliğim kendimden yola çıkmak fakat kendimden uzak karakterleri oynadığım da oldu. Bir şekilde bana ait bir iz arıyorum oynadığım her karakterde. Çok fazla film izliyorum karakterimle benzer hikayelerde gezinen, sınırlarımı genişletmeye çabalıyorum.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

YILDIZINIZI PARLATAN DÖNEM DİZİSİNDEN SONRA İZLEYİCİYE TERS KÖŞE YAPTIĞINIZ ŞEBNEM KARAKTERİ İLE KARŞIMIZDASINIZ. ŞEBNEM'İ SİZDEN DİNLEYEBİLİR MİYİZ?

Mücadele etmenin katmanlarında gezinen biri. Her ne kadar potansiyelini kullanmanın çaresizliğine düşse de kendi olmaktan gocunmayan bir kadın; hırsını aklı ile harmanlıyor. Bu şu demek değil; sadece bir kazanma arzusu ya da merhametsizlik içinde yapmıyor bunu; aksine Şebnem tüm bunların içinde filizler yeşertmeye çalışıyor.

ŞEBNEM DİĞER OYNADIĞINIZ KARAKTERLERDEN HANGİ NOKTADA AYRILIYOR?

Cesaret konusunda ayrılıyor; çünkü diğer roller başına gelen her şeyi kabullenmiş karakterlerdi. Şebnem başına gelen her şeyi kendisi yazıyor gibi. Özetle Şebnem, kendi karakterini kendi yazıyor.

NORMAL HAYATTA ŞEBNEM İLE ARKADAŞ OLUR MUYDUNUZ? ONUNLA EMPATİ KURDUĞUNUZ NOKTALAR VAR MI?

Kesinlikle olurdum. Şebnem her konuda değil ama bazı konularda cesaretlendiren bir arkadaş olabilirdi.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

DİZİDE ONUR TUNA İLE BERABER ROL ALIYORSUNUZ, SANIYORUM ÇOK DA TATLI BİR ARKADAŞLIK İLİŞKİNİZ VAR. ONUNLA PARTNER OLMAK NASIL?

Onur ile çalışmak çok güzel. Çok iyi paslaşabildiğim bir oyuncu. Doğru bir partnerle yola çıktığım için kendimi şanslı görüyorum.

BU DİZİDE PEK ÇOK BAŞARILI OYUNCUYLA BİRLİKTE ÇALIŞIYORSUNUZ. SET ORTAMINIZI MERAK EDİYORUM AÇIKÇASI. SETTEN BİZE ANLATABİLECEĞİNİZ EĞLENCELİ ANILARINIZ VAR MI?

Benim setim çok yoğun, o yüzden konsantre olmam gereken çok sahne var. Yani sadece sahnenin getirdiği şeyleri bazen görebiliyorum. Onun dışında Nesrin'le (Cavadzade) ve Sumru (Yavrucuk) Abla'yla çok gülüyorum.

OYUNCULUK DIŞINDA NELER YAPMAKTAN KEYİF ALIRSINIZ? YAŞAMIN AKIŞINDA SİZİ MUTLU EDEN ANLAR NELER?

Yeni şeyler öğrenmek ve yeni yerler görmek benim en keyif aldığım şeyler. Yaşamda beni mutlu eden anlar ise sadece anda olduğum zamanlar oluyor.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

HAYAT FELSEFENİZ NEDİR? İŞLER İSTEDİĞİNİZ GİBİ GİTMEDİĞİNDE NASIL BİR TAVIR ALIRSINIZ?

İşler ters gittiğinde daha geniş bir açıdan bakmaya başlarım, daha sakin kalmaya çalışırım. Tabii ki ben de kızıyorum isyan ediyorum ama bir kabulleniş hakim oluyor. Sinirlensem, üzülsem bile altını o kabullenmekle dolduruyorum. Çok uçlarda yaşamıyorum artık.

ÇOK FİT BİR GÖRÜNÜMÜNÜZ VAR. BUNUN SIRRI NE?

Genetik olabilir, çünkü hiç spor yapmıyorum diyebilirim. Sadece sağlıklı şeyler yemeyi çok seviyorum, tatlarını da çok seviyorum. Pesketaryenim. Benim şansım herhalde birinci olarak genetik, ikinci olarak sağlıklı besinlerin tadını çok sevmem.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

SOSYAL MEDYA İLE ARANIZ NASIL? TAKİPÇİLERİNİZLE NELER PAYLAŞMAKTAN ZEVK ALIYORSUNUZ?

Çok düşkün değilim. Günlük hayatımdan paylaşımlar çok yer almaz. Genellikle setten, diziden kareler paylaşıyorum vakit buldukça. Özel hayatıma pek sokmuyorum.

SOSYAL MEDYADA SIK SIK KÖPEK DOSTUNUZU PAYLAŞIYORSUNUZ. KÖPEĞİNİZ HAYATINIZA NELER KATIYOR?

Yalnız hissetmiyorum. Onunla ilgilenmek, vakit geçirmek hoşuma gidiyor, anda kalmama da çok yardımcı oluyor.

STALKER YANINIZ VAR MI? BUNUN İÇİN FAKE ADRES KULLANIR MISINIZ?

Asla öyle bir yanım yok. Önce kendi sosyal medyama zaman ayırayım, kullanayım, sonra stalk'lamam kalsın.

SINIRLARI ZORLAMAYI SEVEN BİRİ MİSİNİZ? SINIRLARINIZI AŞAN AMA ÜSTESİNDEN GELDİĞİNİZ BİR OLAYI BİZİMLE PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Zaten oyunculuk demek biraz da sınırları zorlamayı içinde barındırıyor.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

OYUNCULUK KARİYERİNİZİ TAÇLANDIRACAK, HAYAL ETTİĞİNİZ BİR PROJE VAR MI?

Ben kendime öyle çok uzak hedefler koymam hep yakın hedeflerle ilerlerim; o yüzden çok ileriki bir şey için bir hayalim var diyemem. Yolda keşfetmeyi ve ilerlemeyi daha çok seviyorum.

İKTİSAT BÖLÜMÜ MEZUNUSUNUZ. OYUNCULUK İLE YOLLARINIZ NASIL KESİŞTİ?

Çanakkale Gelibolu'da doğdum ve büyüdüm. Oyunculukla yolum epey küçükken kesişti. Eğitimci bir ailenin çocuğuyum. Doğduğum, büyüdüğüm yerde oratoryolarda, tiyatrolarda, müzikal organizasyonların hemen hemen hepsinde yer alan bir çocuktum. Yedi yaşında başladım tiyatro sahnesine. 14 yaşında gitarla haşır neşir oldum, daha sonra ise piyano çalmaya başladım. Sanatla olan ilişkim böyle gelişti ve büyüdü. Üniversitede de evet iktisat bölümünde okudum. Bu yıllarda aynı zamanda Müjdat Gezen İzmir'de tiyatro eğitimi almaya başladım. Daha sonra İstanbul'a geldim. Pişme dönemimden sonra televizyonda kendime bir yer buldum.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

NASIL BİR ÇOCUKLUK GEÇİRDİNİZ? ÇOCUKLUKTA YAŞADIĞINIZ EKRAN YOLCULUĞUNUZA YANSIYAN BİR ANI VAR MI HAFIZANIZA KAZINAN?

Yaramaz bir çocuktum. Aile toplantılarında gecenin sonunda şarkı söyler, taklitler yapardım. Ortaokuldayken yazdığım, beste dediğim herhangi bir şeyi keyifle hemen aileme çalıp onların takdirini beklerdim. Misafir geldiğinde "Hadi Onur yeni şarkını çal bakalım" dendiğinde ortaya çıkan bir çocuktum. Dolayısıyla böyle aktivitelerim vardı küçüklüğümden beri. Bir şeyin bir şeye vesile olduğunu düşünüyorum ben. İktisat okudum ama istediğim tek bir şey vardı. O da İstanbul ya da İzmir gibi iki büyük şehirden birinde okumaktı. Zaten müzikle uğraşıyordum aktif olarak. Bu şehirlerde kendimi bu yönlerde daha çok geliştirebileceğimi biliyordum. Onlar da bana destek oldular. Çocukluğumdan beri yaptığım şeyleri gelirler, izlerler, dinlerler. Daha lise birinci sınıftayken yazdığım şarkıları noterden tasdik ettirmek için babam benimle gelmişti. Yani yapacağım şeylere güvenen bir ailem vardı. Bugün kendime ait bir müzik stüdyom var. Dördüncü albümümü çıkardım profesyonel olarak. Burada Türkiye'nin en iyi müzisyenleri, enstrüman sesleriyle çalışıyorum. Bunların hepsinin birer doğru orantı olduğunu düşünüyorum; bir günde olduğunu düşünmüyorum. 14 yaşındayken ailesi uyuyorken sessizce gitar çalmaya çalışan çocuğun, 38 yaşına geldiğinde başka bir meslekte olacağını düşünmüyorum. Bu gerçekten bir matematiksel uzantı, doğru orantı.

OYUNCULUK KARİYERİNİZ BAŞLAMADAN ÖNCE ARKADAŞ GRUBUNUN "SEN KESİN OYUNCU OLMALISIN" DENEN ÜYESİ MİYDİNİZ?

Söylediğim gibi çocukluğumdan beri sanatla ilgilendiğim için sosyal çevrem de, dertleri hep aynı olan insanlarla çevriliydi. Karma gereği bu böyle ilerledi. Kafamda hep müzik, oyunculuk veya sanatsal aktiviteler varken; bunlara değer gösteren, bunları anlayabilen, bunları inceleme yeteneği olan arkadaşlarım oldu ve dolayısıyla birbirimizi geliştirdik. Tabii ki bu konuda birbirimizi destekledik.

İLK DEFA KAMERA KARŞISINA GEÇTİĞİNİZDE HİSSETTİĞİNİZ DUYGU NEYDİ?

Göz kapaklarım titredi. Kameranın orada olması, varlığı beni çok heyecanlandırdı. İlk kamera karşısına geçtiğimde hem çok şanslıydım hem de etik boyutta biraz da şanssızdım. Fikret Kuşkan, Rana Cabbar, Menderes Samancılar, Şenay Gürler, Arif Erkin ile çalışma fırsatım olmuştu. İlk kamera karşısına geçtiğimde sanki bir okulun içerisindeydim. Kameradan ziyade hepsinin orada olmasının varlığı bende büyük bir gerginlik yaratmıştı. Ama uzun vadede okul olarak değerlendirmeyi öğrendim bu süreci.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

KÖTÜ YA DA KOMİK AUDİTİON ANILARINIZ VAR MI? OLMAZ OLUR MU HİÇ?

Mesela ilk bu işe başladığımda Amerika'dan gelmiş basketbolcu, mavi gözlü çocuk karakteri için audition vermiştim ve olmamıştı.

KENDİNİZE İDOL OLARAK GÖRDÜĞÜNÜZ, "BİR GÜN BİRLİKTE BİR DİZİDE YA DA FİLMDE YER ALMAK İSTERİM" DEDİĞİNİZ BİR OYUNCU VAR MI?

Türkiye'de çok değerli oyuncular var. Birçoğuyla da çalışma fırsatı buldum. Mesela Fikret Kuşkan gibi büyük bir aktör ile karşılıklı oynadım. Mehmet Özgür ile çalışmayı çok istiyordum; onunla da bir 60 bölüm çalışma şansım oldu. Bunun dışında Şener Şen ile karşılıklı oynamak ve çalışmak çok isterim.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

ŞİMDİYE DEK SİZİ ÇOK ETKİLEYEN, "KEŞKE BU ROLÜ OYNASAYDIM" DEDİĞİNİZ BİR KARAKTER VAR MI PEKİ?

İlki 1960'larda , 2007'de Michael Caine performansı ile ikincisi çekilen "Sleuth" filmini çok severim. Tek mekan, iki kişilik çok güzel bir hikaye. Bu filmde zıtların oynadığı karakteri oynamayı çok isterdim. Oyuncuların, derdini oyunlarla anlattığı monolog sahnelerini daha çok seviyorum açıkçası. Böyle hikayelerde mesleki olarak daha fazla var oluyormuşuz gibi geliyor bana. Biraz bencilce olabilir ama bu sahnelerde yer almayı seviyorum.

SİNEMA DÜNYASINDA ÇALIŞMAK İSTEDİĞİNİZ BİR YÖNETMEN VAR MI?

Bu zor bir soru. Ama Zeki Demirkubuz'un sinematografik dertlerini de çok beğeniyorum. Umarım yolumuz bir gün kesişir.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

GELELİM MESUT KOMİSER ROLÜNE. SİZİ BU ROLE ÇEKEN ŞEY NEYDİ? BU DİZİDEKİ DENEYİMİNİZ HAKKINDA BİZE NELER SÖYLEYEBİLİRSİNİZ? KENDİ KARAKTERİNİZİN EN ÇOK HANGİ YÖNÜNÜ SEVDİNİZ?

Dizinin ilk hikayesini okuduğumda kafamda, suçunu örtmeye çalışan zeki bir kadın katil karakterini canlandırdım. Onun açıklarını yakalamak isteyen insanın da aynı oranda zeki olabileceğini tahmin ederek, "acaba" dedim. İlk önce, güzel olabilir mi diye düşündüm. Daha sonra iş iddialı da geldi açıkçası. Çünkü normalde bu tarz kriminal olaylarda hep erkekleri koyarlar ama bu sefer karşımızda çok zeki bir kadın var. Ve bu kadın kendi hayatı için istediği gibi olayları kriminal olsa bile yönlendirebiliyor. Bu da benim ilgimi çekti. Hikaye içerisindeki partnerlik ilişkisinin aslında başka bir done üzerinden aşka dönüşmesi de bir diğer ilgimi çeken konuydu. Çünkü direkt aşk değil de bir tutarsızlık ya da bir çıkmaz üzerinden bir şey yaşanınca, ister istemez kontrast oluyor. Bu tarz konular Mesut Komiser'i oynamaya sevk etti beni.

MESUT KOMİSER İZLEYİCİNİN GÖZÜNDE NASIL BİR YERDE?

Başlarda sosyal medyada aldığım izleyici tepkileri, Mesut Komiser'in pek anlaşılamadığı yönündeydi. Bazı hikayeler sabır ister, Mesut karakterinin hikayesinin de böyle olduğunı düşünüyorum, süreçte hikayeler açıldı ve kendi rayına oturdu.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

HİLAL ALTINBİLEK İLE PARTNER OLMAK NASIL BİR DUYGU? HİLAL ALTINBİLEK'İ SİZİN GÖZÜNÜZDEN DİNLEYEBİLİR MİYİZ?

Hilal her şeyden öte çok akıllı bir oyuncu. Duyduğu şeyi, aldığı repliği ya da herhangi bir komutu çok hızlı şekilde oyuna dönüştürebiliyor. Bu da bir oyuncu için çok değerli. Ve Şebnem karakteri her oyuncunun oynamak isteyeceği çok yönlü bir karakter. Çok fazla katmanı var. Çocuğuyla, eşiyle, aşkıyla, cinayetle ayrı ilişkisi var. Bu, bir oyuncunun en çok isteyeceği şey. Dolayısıyla skala olarak farklı oyunlar gösterip karakteri doldurma isteği doğuruyor oyuncuda. Hilal bunu çok başarılı bir şekilde yapıyor. Bütün oyunları yerine koyduğunu düşünüyorum. O bakımdan hem proje adına hem de kendi adıma çok şanslıyım. Hilal'le aynı zamanda çok iyi arkadaşız. Sahnede birbirimizi rahatlattığımız çok an oluyor.

MESUT KOMİSER, AŞKI SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA GÖZÜ KARA BİR KARAKTER. ONUR TUNA AŞIK OLDUĞUNDA NASIL BİR KİŞİLİĞE BÜRÜNÜR?

Mesut kadar gözü kara değilim. Çünkü Mesut kendini var eden hayatıyla alakalı kararlar alıp polisliği seçti. Ailesinin yaşantısından sıyrılarak başka seçimler yaptı. Geçiş yaptığı yerden ise aşkla beraber çok çabuk sıyrıldı. Mesut bu anlamda yürek yemiş bence. Ben aşkta o kadar cesur biri değilim.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

SEKTÖRDE YAŞADIĞINIZ EN BÜYÜK ZORLUK NEYDİ?

Bu sektörle alakalı kırılma anı ya da üzüldüğüm an gibi katarsis yaşadığım özel, spesifik bir yer gösteremem ama kümülatif olarak sektörde bazı şeylerin değiştiğini görebiliyorum. Mesela sosyal medya denen olguyla beraber sektörün teknik boyutunun ufak ufak estetiğinin değiştiğini fark ediyorum. Bunu çok doğru bulmuyorum. Sette sahne düşünen bir oyuncunun, elinde telefon olup sürekli orayı burayı çekmesini çok algılayamıyorum. Mesela bunun bir değişim ve dönüşüm olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda tabii ki dizi sürelerinin çok uzun olması durumu var. Bu durum ürün kalitesini ister istemez düşürüyor. Hepimiz aslında mesleğe başladığımızda genç oyuncular olarak daha idealisttik. Oyuncu bazında bir şeyler yapmak isterken, ister istemez bazı şeylerle yüzleşiyoruz. Sürenin uzun olması ve beş günde bir bölümü çekme zorunluluğundan ötürü uzun vadede birçok oyuncunun idealistliğinden vazgeçtiğini görüyorsunuz. Siz de mecbur bu duruma boyun eğiyorsunuz. İdealist yapınızı kaybediyorsunuz. Bu meslekte uzun yıllar geçirdikçe, insanın içine dert olabiliyor bu durum.

SOSYAL MEDYADAN KONU AÇILMIŞKEN, SİZİN BURADAKİ PLATFORMLARLA ARANIZ NASIL? TAKİPÇİLERİNİZİN SİZİN HAKKINIZDA EN ÇOK MERAK ETTİKLERİ KONU NE?

Sosyal medyayı çok aktif kullanan biri değilim. Menajerim durmadan bana paylaşım yapmam gerektiğini söylüyor. Onlar yaptığım işi algoritma olarak hesaplıyor olabilirler. Ama ben yaptığım işi böyle görmek istemiyorum. O yüzden dönüşen bir dünyada, sosyal medyayla ya da herhangi farklı bir aplikasyonla oyunculuğa karşı olan duygusal yapımı kaybetmek istemiyorum. Takipçilerin en çok merak ettiği şey ise setten kareler. Bu konuda beni çok sıkıştırıyorlar.

MÜZİK, HAYATINIZIN AYRILMAZ BİR PARÇASI. MÜZİĞİN HAYATINIZDAKİ YERİNDEN BAHSEDEBİLİR MİSİNİZ?

Açıkçası enstrüman çalmak çok keyifli bir şey. Müziği kendime arkadaş gibi görüyorum. Uyandığımda sete gitmeden önce ya da sonrasında mutlaka enstrümanlarımla ilgileniyorum, onların başına oturuyorum. Ve kendinize ait öz bir şeyler çıktığında bazı melodiler hoşunuza gidiyor. Ve o melodilerin üzerine konuşmak keyifli olabiliyor. O melodilerin üzerine belli bir tempo, metronom dilinde sözleri yerleştirmeye çalışmak da keyifli olabiliyor. Dolayısıyla bunlarla çocukluğumdan beri uğraştığım ve çok süratli yaptığım için, bu durum aşırı keyif veriyor. Bazen iyi olur, bazen kötü olur, bazen içinize sinmez ama dediğim gibi hoşunuza giden bir melodinin üzerine içinizden geçen üç, beş cümleyi konuşmak ne kadar kötü olabilir ki? Yayınlansın veya yayınlanmasın, adına sanat desinler, demesinler; bu benim için bir deşarj yöntemi.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

ŞAHANE HAYATIM İÇİN DE SÖZÜ VE MÜZİĞİ SİZE AİT BİR PARÇA BESTELEDİNİZ. BU ŞARKI NASIL ORTAYA ÇIKTI?

"Bitik Yine" adında bir şarkı yapmıştım, onu stüdyoda kaydetme kararı aldık. Kayıt yaptıktan sonra dinlediğimde şarkının Şebnem ve Mesut'un hikayesine ne kadar yakın olduğunu fark ettim. Sonra yönetmenle konuştum ve dinlemesi için ona şarkıyı attım. Üzerinden bir süre geçti. Bir gün yönetmenimiz sahneyi montajda bağladıktan sonra şarkıyı açmış ve dinlemiş. Bu sahneye bu şarkının uyacağını düşünerek sahneye eklemiş. Kerem Çatay da dinlemiş şarkıyı, onay vermiş. Buradan hepsine bu fırsatı bana verdikleri için çok teşekkür ederim. Aslında ben bu şarkıyı yayınlamayı düşünmüyordum. Çünkü elimde hazırlandığım, bütün söz-müziği bana ait olan bir albüm var. Yakın zamanda çıkacak, şarkıyı da orada kullanacaktık. "Kısmet buymuş" diyerek hızlı bir şekilde şarkıyı hazırlayarak yayına soktuk. İzleyiciden de çok güzel tepkiler aldık.

MODUNUZ DÜŞTÜĞÜNDE HANGİ ŞARKI SİZİ YÜKSELTİR?

Mutlu şarkılar, mutlu insanlar içindir. Bu soruya cevap vermek zor. Şarkıları böyle bir kategoriye ayıramam.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

DİZİ TEMPOSU ÇOK YOĞUN AMA ÇALIŞMADIĞINIZ BİR GÜNDE NELER YAPIYORSUNUZ, NASIL VAKİT GEÇİRİYORSUNUZ, NELERDEN HOŞLANIYORSUNUZ?

Set dışında ben genelde evde olmayı severim. Buna genelde insanlar "Hadi canım, sen de!" diye tepki veriyorlar ama evde vakit geçirmeyi gerçekten çok seviyorum. Ormanlık bir alanda oturuyorum. Yürüyüşlere çıkarım, evde piyano, gitar çalar, beste yaparım. Aynı zamanda üç kedim var; onlarla da vakit geçirmeyi çok severim. Resim yapmayı da seviyorum. Abstract çalışmalardan çok hoşlanıyorum. Spor da yaşamımın ayrılmaz bir parçası.

YASEMİN YAZICI İLE DEVAM EDEN GÜZEL BİR BİRLİKTELİĞİNİZ VAR. ONUNLA YAŞAM NASIL GİDİYOR? BİRLİKTE NELER YAPMAKTAN HOŞLANIYORSUNUZ?

Evet, güzel giden bir birlikteliğimiz var. Birlikte resim yapıyor, kitap okuyoruz. Yasemin kitap okumayı, kendini geliştirmeyi çok sever. Hatta şu an Liverpool Üniversitesi'nde psikoloji master'ı yapıyor. Bir de bir İspanya'ya gitmek gibi bir planımız var, umarım gerçekleşir. Açıkçası birlikteyken kendi dertlerimizleyiz. Birbirimizi besleyen bir ilişkimiz var. Evde ben resim yapıyorsam, o kitap okuyor. İnsanların bazılarına çok sıkıcı gelebilir. Ancak hayat kısa, belki de yarına yatırım yapıyoruz.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!

BUGÜNE KADAR YAPTIĞINIZ EN BÜYÜK SÜRPRİZ NEYDİ?

Ben pek sürpriz yapamam. Heyecanlanır, hemen yaptığım şeyi gider karşımdakine söylerim. Öyle aceleci bir huyum var. Bana yapılan en iyi sürpriz ise doğum günümde yapıldı. Rammstein'ı çocukluğumdan beri çok severim, Budapeşte'de konseri varmış. Kız arkadaşım Yasemin bütün her şeyin organizasyonunu yaparak bana sürpriz hazırlamış. "Sadece çantanı al" dedi ve gittim. Benim için çok özel ve güzel sürprizdi.

EKRAN SERÜVENİ DEVAM EDERKEN TEKRAR TİYATRO SAHNESİNDE YER ALMAK İSTER MİSİNİZ? HANGİ HİKAYEYLE, KİMLERLE TİYATRO SAHNESİNE DÖNMEYİ DÜŞÜNÜRSÜNÜZ?

İleride elbette tekrar tiyatro sahnesinde yer almak istiyorum. Zaten yıllardır birçok arkadaşımla "Hadi yapalım" deyip sürekli yarı yoldan döndüğümüz bir durum bu. İsmail Hacıoğlu ile uzun süredir aklımızda olan bir proje var. Eğer o olursa, onunla tiyatro sahnesinde yer almak çok isterim. Şener Şen ile bir tiyatro oyununda yer almak ise diğer hayalim. Herhalde emekli olana kadar onunla oynayabilirim.

Şahane Hayatım oyuncularından samimi açıklamalar!