Özgü Namal, yıllar sonra Kızıl Goncalar dizisi ile ekranlara döndü. Fragmanda Özgü Namal'ın tesettürlü hali ve değişimi dikkat çekti.

Bir zamanlar reyting rekoru kıran Kurtlar Vadisi dizisinde hayat verdiği Elif Polat karakteriyle hafızalarda yer edinen Özgü Namal 10 yıldan beri ekranlarda yoktu.

kızıl goncalar özgü namal-1

TESETTÜRLÜ HALİ GÜNDEM OLDU

2020’de 2 çocuğunun babası Ahmet Serdar'ı kalp krizinden dolayı toprağa veren Özgü Namal, yaşadığı büyük acı sonrasında Köyceğiz'de sakin bir hayat yaşamaya başlamıştı.

En son 2014 yılında ekranlara gelen Merhamet dizisinde oynayan Namal, Kızıl Goncalar dizisi ile ekranlara yeniden döndü.

Dizide Meryem karakterini canlandıran Namal'ın rol gereği tesettüre girmesi gündem oldu.

kızıl goncalar konusu

TARİKATIN İÇİNDE

Özgü Namal, dizide bir tarikat içerisinde yaşayan Meryem’e hayat veriyor. Meryem rolü için tesettüre giren Namal'ın değişimi ise görenleri şaşkınlığa uğrattı.

KIZIL GONCALAR OYUNCU KADROSU

Yayın tarihi hakkında kesin bir bilgi bulunmayan dizide Özgü Namal ve Özcan Deniz'in yanı sıra Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Yakup Turgut, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş, Esma Yılmaz, Zehran Kelleci, Tuana Gizem Uzunlar gibi oyuncular rol alıyor.

kızıl goncalar oyuncuları

KIZIL GONCALAR'IN KONUSU

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücü konusu ele alıyor.