Milliyet'te yer alan habere göre, Melis Sütşurup ile 3 Haziran 2022'de İtalya'nın başkenti Roma'da dünyaevine giren ünlü popçu Mustafa Sandal, önceki gece Bebek Otel'deydi. Çıkışta kameraları gören Sandal ve eşi, gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

Geçtiğimiz günlerde 54'üncü yaşına giren Mustafa Sandal, "Güzel bir yaş olsun. İnsan her zaman tecrübe kazanıyor ve her yaşında olgunlaşıyor. Daha iyi bir insan olmak ve çocuklarıma daha güzel tecrübeler aktarabilmek istiyorum" dedi. 2024 yılından da bahseden Sandal, "Bu sene dünya için enteresan başladı. İnşallah bu sene fantastik ve çok tuhaf şeylere şahit olmayız" diye konuştu.
"KAZAKİSTAN'A FALAN GELMİYOR"
Konser süreçlerinde eşi Melis Sandal'ın kendisini yalnız bırakmadığını dile getiren ünlü popçu, gülerek şu ifadeleri kullandı:

Güzel yerler olunca geliyor. Kazakistan'a falan gelmiyor ama. Kendisini cezbetmesi gerekiyor.Yurtdışına taşınma planları yapan ve ilerleyen yaşlarında hayallerinden birisinin de bu olduğunu söyleyen şarkıcı, "Olur da taşınırsam aklımda tek bir şehir var o da Sydney. Orası mükemmel bir yer. Geçen sene konserlerim vardı. İnanılmaz güzel bir yer. Herkes çok pozitif çünkü yarın endişesi yok o şehirde. Bunlar olduğu zaman da ruh haline de yansıyor insanların" açıklamasında bulundu.