Hatay Payas'ta patlama! Hatay Payas'ta patlama!

Eşine şiddet uygulamadığını ve kulaktan dolma sözlerle 40 dakika boyunca öldüresiye darp edildiğini belirten B.B.K., şahıslardan şikayetçi oldu. B.B.K'nin eşi de şiddet görmediğini, sadece aralarında tartışma yaşandığını ifade etti.
İzmit ilçesi Şirintepe’de yaşayan R.R.K., eşi B.B.K.’dan şiddet gördüğünü iddia ederek boşanma davası açtı. R.R.K.’nin şiddet gördüğünü duyan F.Ç., O.A., B.A. ve E.Y., B.B.K’yı Şirintepe Viyadük altına götürerek feci şekilde darp etti. Gençler, bu anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Darp videosunun yayılmasından sonra harekete geçen Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 4 kişiyi gözaltına aldı. İfadeleri alınan 4 şüpheli adliyeye sevk edildi. Olayla ilgili F.Ç. tutuklanırken, diğer 3 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Olayın ardından darp edilen B.B.K.'nın yakınları, saldırganların iş yerini bastı. Çeneyusu Millet Bahçesi’nin karşısında gerçekleşen kavga, amatör kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Ölesiye darp edildi meğer gerçek başkaymış!

"Öldüresiye dövdüler ama öldürmeyen Allah öldürmüyor"

19 yaşında olduğunu söyleyen B.B.K.,

"Sosyal medyadan darp edilme vidolarım paylaşıldı. Bugün de ’Eşine şiddet uyguladı diye darp edildi’ haberleri yayınlandı. Video olayla alakasız şekilde farklı yerlere çekilmeye çalışılıyor. Videonun eşimi darp ettiği iddiasıyla alakası yoktur. Bu şüpheliler mahalleden tanıdığım kişilerdir. Böyle bir şey yapacakları aklımın ucundan geçmezdi. Beni konuşmaya çağırdılar, hiçbir şeyden haberim yoktu. Konuşurken bana vurdular. Yere yığıldığımda üstüme saldırdılar. 3 kişi bana saldırdı, bir kişi de video saldırdı. 40 dakika boyunca beni darp ettiler. Güya ben eşimi dövdüğüm için beni darp etmişler. Ancak öyle bir şey söz konusu değil, eşimi darp etmedim. Beni darp eden kişiler mahallede selam verdiğim insanlardı. Şiddet olayını kulaktan dolma bilgilerle öğrenmişler. Öldüresiye dövdüler ama öldürmeyen Allah öldürmüyor. Şahısların hepsinden şikayetçiyim" diye konuştu.

Ölesiye darp edildi meğer gerçek başkaymış!

"Ben sadece olayın nasıl gerçekleştiğini söyledim"

Eşinin kendisini dövmediğini söyleyen R.R.K. (20),

"Eşimle tartışırken kargaşa halinde video çekmiştim. Eşim bana şiddet uygulamadı. Eşime karşı şikayetim yok. Ben sadece olayın nasıl gerçekleştiğini söyledim. Kimseye dövün veya videosunu çekin demedim" şeklinde konuştu.

Kaynak: iha