Şu sıralar bol bol dinlendiğini söyleyen oyuncu, “Kendimi ilhamın içinde hissediyorum” dedi. Son iki yıldır sıklıkla seyahat ettiğini, İspanyol kültürünü çok sevdiğini ve bu nedenle İspanyolca derslerine başladığını da anlattı. 

‘Bazen çok tekinsiz davranabiliyorum

Bu yılın başında Miami’de düzenlenen “Turkish Drama Gala Gecesi”ne “Turkish Drama Queen” olarak davet edilen ünlü oyuncu, o gece hakkında “Gurur duydum” diye konuştu.

Neslihan Atagül Doğulu, Senem Aydın’ın “Günlük hayatında verdiğin tepkilere göre ne kadar drama kraliçesinin?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Ruh halime göre değişiyor. Bazen çok tekinsiz davranabiliyor, çok uçlarda yaşayabiliyorum. Bazen de her şeyi çok olağan karşılayabiliyorum.”

Neslihan Atagül Gain Hadi Anlat Bakalım Programında

Dünya Güzellerim Tatilde’den yeni tanıtım yayınlandı Dünya Güzellerim Tatilde’den yeni tanıtım yayınlandı

Çocukluğundan kariyer yolculuğuna; hakkında merak edilenleri samimiyetle yanıtlayan oyuncunun açıklamalarından diğer satır başları şöyle;

- “Hassas biriyim ama kırılgan değilim. Hassasiyetim yüksek olduğu için hissettiğim şeyler de hassasiyetimi destekliyor. Onun için anlaşılmadığımı düşündüğüm tüm noktalarda biraz uçlarda yaşadığım oluyor. Ama bunun için de kendimi eğitmeye çalışıyorum” 

- “Kalbimdeki cılız sesi daha çok duymaya, onu dinlemeye çalıştım; hâlâ çalışıyorum.”

Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu'yu öpmelere doyamadı Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu'yu öpmelere doyamadı

- “Zamansız yaşamayı tercih ediyorum.”

Hadi Anlat”ın ilerleyen bölümlerine Evrim Alasya, Sinan Akçıl, Rachel Araz, Deniz Baysal, Volkan Demirel, Hande Soral & İsmail Demirci, Halil İbrahim Ceylan, Aslıhan Turan Doğan, Ahmet Güneştekin, Bestemsu Özdemir ve Uğur Aslan konuk oluyor. “Hadi Anlat” her salı, yeni bölümleriyle sadece GAİN’de…