Sevilen oyuncu Müjde Uzman Kızılcık şerbeti hakkında düşüncelerini Saba Tümer'le paylaştı.  Sezon finalinin ardından sevilen oyuncu Müjde Uzman'la birlikte birçok isim sete vedasını duyurmuştu.

Müjde Uzaman Saba Tümere Konuk Oldu

Çimen, Umut ve Rüzgar'ın yanı sıra Alev de dizinin üçüncü sezonunda yer almayacak karakterlerden biri olmuştu.

Müjde Uzman Saba Tümere Konuk Oldu

Müjde Uzman, Saba Tümer'in "Settar Bey'in rahatsızlanarak ayrıldı. Yerine Ahmet Mümtaz Taylan geldi. Kaç sezon sonra karşındaki oyuncu değişince afalladın mı?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

 "Ben de oyunculuk kariyerimde ilk defa böyle bir şey yaşıyorum, benim için de yeni bir his. Ahmet Mümtaz Taylan'ı garipsemek ve yadırgamak vaktimiz veya hissimiz olmadı. O, öyle bir aurayla geldi ki tamamdık. Ayrıca, 'Evet ,yeni Apo diye devam ettim hayatıma. Daha önce de çalışmıştık onunla kısa da olsa. Tabii ki Settar ağabey çok özel, inşallah iyileşir, sağlığına kavuşur. Ama dizi yapımcılarımız ve senaristlerimiz böyle bir karar aldı. Dediler ki yeni Apo olacak, başka biri oynayacak. Ahmet Mümtaz Taylan bu duyguyla geldi zaten. Ben yadırgayacak vakti ve alanı bulamadım.' dedi.
 

Bülent Ersoy, makyörü Tolgahan Karataş'ı hedef göstererek Dünya Güzellerim'den ayrıldı! Bülent Ersoy, makyörü Tolgahan Karataş'ı hedef göstererek Dünya Güzellerim'den ayrıldı!
Editör: Haber Merkezi