Trabzonspor'da bir ayrılık daha! Sözleşmesi feshedildi Trabzonspor'da bir ayrılık daha! Sözleşmesi feshedildi

Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü teknik direktörü Jose Mourinho, Avusturya'nın Graz kentine bağlı Bad Waltersdorf kasabasında yapılan kamp öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 61 yaşındaki deneyimli teknik adam, milli takımlarda forma giyen oyuncuların eksikliğinin zorlu bir çalışma ortamı yarattığını belirterek, "Kendimi çok mutlu ve motive hissediyorum. Hiç olmadığım kadar motiveyim. Birçok oyuncumuz milli takımlarda. Şartlar kolay değil, ancak UEFA Şampiyonlar Ligi elemelerine hazırlanıyoruz." şeklinde konuştu.

Mourinho ayrıca Fenerbahçe'de güçlü bir yapı ve organizasyon bulduğunu vurgulayarak, "Burada çok güzel bir yapı ve organizasyonla karşılaştık. Sportif direktörümüz çok iyi işler yapıyor. Milyonlarca Fenerbahçe taraftarına uzun süredir bekledikleri mutluluğu yaşatmak istiyoruz." dedi.

Teknik direktör, kulübün ilerlemesi için önemli olanın iyi oyuncuları elde tutmak olduğunu belirterek, Başkan Ali Koç'un bu konuda net bir mesaj verdiğini aktardı. Mourinho, transfer pazarının hareketli olduğunu ve önemli karşılaşmalar öncesinde takımın en iyi duruma gelmesi gerektiğini de ifade etti.

Editör: Yağız Atay