Güçlü sesi ve performansıyla dikkat çeken 35 yaşındaki şarkıcı Melek Mosso, özel hayatıyla da magazin gündeminden düşmüyordu, ünlü şarkıcı katıldığı programda açıkladı.
Melek Mosso 3

Aleyna Kalaycıoğlu:'İşte şimdi başardım' Aleyna Kalaycıoğlu:'İşte şimdi başardım'

Son dönemin popüler şarkıcılarından Melek Mosso, Hülya Avşar'ın YouTube kanalına konuk oldu. Çok geçmeden Oyuncu ve model Serkan Sağdıç'ın da programa katılmasıyla Avşar akıllardaki soruyu sordu. Geçtiğimiz sene kalça estetiği yaptırmış ve görüntüsüyle günlerce magazin basınında yer alan şarkıcı Melek Mosso,

"Evet, yaptırdım. Herkes rahatlasın" dedi. Eşinin estetiği hakkında konuşan Sağdıç ise "Sağlık açısından yapması gerekiyordu. Kuyruk sokumunda problem vardı" ifadelerini kullandı.
 

Danla Bilic sevenlerini uyarmıştı

Öte yandan geçtiğimiz günlerde dolgu işlemiyle poposunu büyülttüğünü söyleyen Bilic,

"Yalvarıyorum yaptırmayın, o öyle bir madde ki enfekte olabiliyorsunuz. Ben iki sene önce enfekte oldum, bir ayım hastanede geçti. Dolgu asla ermiyor, popoya ve memeye yapılan dolgu vücudunda hakimiyet elde edip her yerine dağılıyor. Benim kaburgama kadar çıkmıştı, diz kapağıma kadar inmişti" sözleriyle takipçilerini uyardı.

Danla Bilic-7

Fenomen isim açıklamalarına şöyle devam etti,

"Bazen öyle bir yerde toplanıyor ki tenis topu yutmuş gibi gözüküyorsunuz. İğrenç, rezalet bir şey. Kiminle konuştuysam aynı şeyi yaşamış. Vücudunuza lütfen böyle bir şey yapmayın ben tamamen cehaletime yenilip, koşa koşa gidip güzel bir popom olsun istemiştim ve 3 senedir kurtulmak için uğraşıyorum" diye noktaladı.