Megan Fox, Grammy'den sonra düzenlenen partide sakız pembesi saçları ve tüm kolunu kaplayan dövmesiyle yeni bir görünüm sergiledi. Ancak sevenleri artık onun “Megan Fox” gibi görünmediği için eleştirdi. Fox, 4 Şubat'ta 66'ncısı düzenlenen törenin ardından fiziğini ortaya çıkaran zincirli bir elbise ve sol kolunun etrafını saran kalıcı bir sanat eseriyle dışarı çıktı. 37 yaşındaki aktris saçlarını değişik renklerde kullanmasıyla tanınmasına rağmen kolundaki karmaşık dövme beklenmedik bir şeydi.

Girlinterrupted Lf07

Fox, Barrymore'a "Hoşuma gitmeyen ve düzelttirmem gereken bir dövme yaptırdım" demişti. Transformers'ın yıldızının abartmadığı ortaya çıktı. Ödül töreninden sonra düzenlenen partiden gelen fotoğraflarda Fox'un bileğinden omzuna kadar uzanan pembe ve kırmızı renkli bir çiçek dövmesi olduğu görüldü. Asıl tasarımın ne olduğunu hiçbir zaman açıklamamış olsa da Skims'in modeli daha önce bileğindeki dairesel desenin yanı sıra köprücük kemiği boyunca el yazısıyla yazılmış "el pistolero" yazısını da ortaya çıkarmıştı.

Fox, ihtişam dolu geceden birkaç kare yayımladı ve hepsinde fotoğrafçı Jacob Webster'ı etiketledi. Yan profilden çekilen bir fotoğrafta göğüs kafesinde büyük bir kutsal metin dövmesi görülüyor.

Megan1

Kullanıcılar, A sınıfının yeni görünüşüyle ilgili düşüncelerini yorumlarda paylaştı. Birkaç eleştirmen "yeni Megan"dan etkilenmedi ancak sadık hayranları onun tarzını değiştirme hakkını savundu. Eleştirenlerden biri  "Beni yanlış anlamayın bu fotoğraflar çok çarpıcı. Ancak bu artık Megan Fox değil. Ona hiç benzemiyor" derken,bir başkası da "Umarım bu kol dövmesi sahtedir" diye yazdı.