Geçtiğimiz günlerde Kula'da kayıplara karışan şüpheli baba, 2 yıldan fazla süredir öz kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla aranıyordu. Şüpheli, önceki akşam saatlerinde jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonla kıskıvrak yakalandı ve işlemleri için Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

Bayram tatilinin 1. Günü 852 kaza meydana geldi: Bakan Yerlikaya'dan emniyet kemeri uyarısı Bayram tatilinin 1. Günü 852 kaza meydana geldi: Bakan Yerlikaya'dan emniyet kemeri uyarısı

"Pişmanım" Dedi

Gözaltına alınan B.K., gazetecilerin "Pişman mısınız?" sorusuna "Pişmanım" yanıtını verdi. Şüpheli, nöbetçi savcının talimatıyla gözaltına alındı ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından hakim karşısına çıkarılacak.

B.K.'nin yakalanmasıyla ilgili soruşturma devam ederken, yetkililerden alınan bilgilere göre, 16 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen baba, 2 yıldan fazla bir süredir bu suçu işlediği gerekçesiyle aranıyordu. Kızının durumu ve ailesinin yaşadığı zorluklar ise henüz netlik kazanmadı.