Grammy ödüllü 55 yaşındaki Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, Bodrum'a geldi.   

Zeytin Ağacı dizisinin galasında gergin anlar! Tuba Büyüküstün Seda Bakan'ı fena bozdu: "Artık sus!" Zeytin Ağacı dizisinin galasında gergin anlar! Tuba Büyüküstün Seda Bakan'ı fena bozdu: "Artık sus!"

Kylie Minogue Bodrum'da Konser Verdi

Ünlüler camiasından aralarında Revna-Yıldırım Demirören, Nihat Özdemir, Alara Koçibey, Burcu Esmersoy’un da olduğu çok sayıda isim katıldı.

Kylie Minogue Bodrum Konseri
Bir dönemlerin listelerden inmeyen 'Can't Get You Out Of My Head', 'Padam Padam' ve 'All The Lovers' gibi hit şarkıları bulunan ünlü isim Kylie Minogue, 2005 yılında meme kanserine yakalanmıştı.

Kylie Minogue Bodrum Konserinde

Ameliyat olmasının ardından yaklaşık sekiz ay kemoterapi alan ünlü isim, 2006 yılında tedavisinin bittiğini  sevenleriyle paylaşarak, kanseri yendiğini açıklamıştı. Son olarak Paris Hilton'ın 'I am Paris' adlı podcast programına konuk olan Kylie Minogue, kanser olduğunu öğrendiği anları  şu sözlerle anlatmıştı:

"2005'te festivalde ana sahnede konser vermem gerekiyordu fakat meme kanseri teşhisim kondu, bambaşka bir dünyadaydım. O yıl Glastonbury'yi izlediğimi, Coldplay'in bana ithafen bir parça çaldığını hatırlıyorum. Her açıdan çok uzaktaydım. Kendimi dünyadan, bedenimden ve o andan uzaklaşmış hissediyordum. Bu benim için inanılmaz duygulandırıcı bir andı."
 

Editör: Haber Merkezi