Kemal Doğulu, geçtiğimiz şubat ayında Nişantaşı'nda bir mekanda sahne almıştı ve Doğulu, konser öncesi basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

"Sadece kan bağım var"

Oyuncu kardeşi Kadir'le küslüğü hakkında konuşan Doğulu, "Benim sadece kan bağım var. Siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Sebepleri var küslüğün tabii ki. O biliyor, ben biliyorum ve ailem biliyor. Hiç kimsenin bilmesine de gerek yok" demişti.


"Bu bir mecburiyet"

Melek Mosso'nun transparan tarzı! Melek Mosso'nun transparan tarzı!

Doğulu sözlerine şu şekilde devam etmişti:

"Kardeşimizi seçemeyiz, bu bir mecburiyet. İnsanlar arkadaşlarını seçip, onlardan kardeş yapabilir kendisine. Kan bağım olan herkesi sevmek zorunda değilim ve kan bağım var diye herkesle akraba olduğumu düşünmüyorum. Bu sadece onun için değil, hepsi için geçerli. Mecburen kayıtlara göre kardeş oluyorsunuz. Ben diğer kardeşlerimle hem kardeş hem arkadaşım. Annem de hiç karışmaz bu işlere."

"Herkes Youtube'da"


Kemal Doğulu, önceki gün Nişantaşı Citys'te görüntülendi. Şarkıcı, yeni projelerden bahsetti. "İki projem var. Biri moda diğeri makyaj... Onun toplantıları var. YouTube kanalında olacak. Artık televizyon bitti, herkes YouTube'da... YouTube'da olunca daha rahat olacağız" dedi.

Şarkıcı, kardeşi Kadir Doğulu ile barışmadığını da belirterek, "Gelip elimi öpsün belki barışırım" sözlerini yineledi.